SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş top başı yaptı!

Beşiktaş top başı yaptı!

Beşiktaş, yeni sezon öncesi ilk çalışmasını Riva'da gerçekleştirdi. Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde gerçekleştirilen çalışmaya izinli olan Atiba Hutchinson, Enzo Roco, Gary Medel ve ameliyat olan Burak Yılmaz antrenmanda yer almadı.

Beşiktaş yeni sezon öncesi ilk antrenmanını yaptı. Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanan siyah-beyazlılar, Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde ilk çalışmasını gerçekleştirdi. İzinli olan Atiba Hutchinson, Enzo Roco, Gary Medel ve ameliyat olan Burak Yılmaz, antrenmanda yer almayan isimler oldu. Düz koşuyla başlayan çalışmada ısınma hareketleri ve top kapma çalışması yapıldı. 08 Temmuz 2019 Son dakika! Burak Yılmaz ameliyat oldu! Beşiktaş`tan açıklama... Son dakika! Beşiktaş`tan açıklama: Burak Yılmaz, sağ ayak 5. tarak kemiğinde oluşan kemik ödemi-stres reaksiyonu nedeniyle, ileride oluşabilecek stres kırığı riskini ortadan kaldırmak ve iyileşme sürecini kısaltmak amacıyla ameliyat edildi ve sağ ayak 5. tarak kemiğine vida yerleştirildi. İlgili Haberi Oku

İdmanın bir bölümünde Jeremain Lens’le çarpışan Domagoj Vida, sakatlık geçirdi. Hırvat futbolcu, sağlık ekibinin müdahalesi sonrasında antrenmana kaldığı yerden devam etti. Hollandalı yıldız Jeremain Lens’in tatilde aldığı kilolar dikkatlerden kaçmadı. Başakşehir’in başındayken veri analizine önem vermesiyle bilinen Abdullah Avcı, Beşiktaş’ta da bu yönde çalışmalara ilk antrenmanda başladı. 08 Temmuz 2019 Bu ne hal Lens! `Tosun gibi olmuşsun maşallah` Beşiktaş`ta sağlık kontrolünden geçen Jeremain Lens`in fazla kiloları siyah beyazlı taraftarların tepkisini çekti. İlgili Haberi Oku

Sahanın kenarına kurulan vinçte antrenman kayıt altına alınırken, Avcı, idman sırasında da kurmaylarının elindeki tabletlerden oyuncularla ilgili analizleri an be an takip etti. Antrenman öncesinde basın mensuplarının yanına gelen Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, güzel bir sezon geçmesini dilerken, gazetecilere de kolay gelsin dedi.

Yeni sezon hazırlıkları kapmasında ilk etap kamp çalışmalarını Riva’da sürdürecek olan Beşiktaş, 24 Temmuz’a kadar antrenmanlarına burada devam edecek. Yarın çift idman yapacak olan siyah-beyazlılar, sabah basına açık olarak çalışacak.