SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Denizlispor’dan ‘aile tribünü’ uygulaması

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Denizlispor, "aile tribünü" uygulaması başlattı. Denizlispor, taraftarlarının eş ve çocuklarıyla maçları izleyebilmesi için "aile tribünü" uygulamasını başlattı. Kulüp, şehit ailelerinden 2 kişiye ve gazilere ücretsiz kombine bileti temin edecek.

Güncellenme: 21:53, 03/07/2019
Denizlispor’dan ‘aile tribünü’ uygulaması

Spor Toto Süper Lig’in çiçeği burnunda ekiplerinden Denizlispor, taraftarlarının eş ve çocuklarıyla maçları izleyebilmesi için “aile tribünü” uygulaması başlattı. Yeşil-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, yönetim kurulunun, kadın seyircilerini dikkate alarak yeni bir proje geliştirdiği belirtildi.

Açıklamada, yönetim kurulunun, aile olarak tribünlerde yerini almak isteyen taraftarlarının bu isteğine önem verdiği ve maraton tribünün bir bölümünün “aile tribünü” olmasını kararlaştırdığı aktarılarak, şunlar kaydedildi:  “Bu proje ile ailelerin ve kadınların tribünlerde yerini alması hedeflenirken, maraton tribününün F, G, H bloklarından bilet alan taraftarlar, eşleri ve çocukları ile maç izlemenin keyfini yaşayacak. İnternet üzerinden satışa kapalı olacak ‘aile tribünü’nün bilet satışları, Denizli Atatürk Stadyumu’nda bulunan Passolig gişelerinden yapılacak.” İLGİLİ HABER Gençlerbirliği`nde `Gençleşme` çalışmaları Gençlerbirliği`nde `Gençleşme` çalışmaları

Şehit ailelerine ve gazilere ücretsiz kombine imkanı

Açıklamada ayrıca, kombine fiyatlarının açıklanmasının ardından gelen yoğun talep üzerine yeni bir düzenleme yapıldığı, fiyatlarda 20 Temmuz’a kadar indirim uygulanacağı belirtildi. İndirimli kombine biletlerin yarından itibaren satışa sunulacağının aktarıldığı açıklamada, “Ayrıca şehit ailelerinden 2 kişiye ve gazilere ücretsiz kombine bilet sağlanacak. Öğrenci, şehit yakınları ve gazilerden indirimli kombine bilet almak isteyen taraftarlar ise öğrenci belgesi, şehit yakını ve gazi olduklarını belirten belgelerle Passolig gişelerinde işlemlerini gerçekleştirebilecek.” ifadeleri kullanıldı.