SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Devlerin radarındaki Deniz Türüç konuştu: ‘Kayserispor’da mutluyum’

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'un milli yıldızı Deniz Türüç, takımdan ayrılmak istediği yönündeki iddialara sosyal medyadan yanıt verdi. Deniz, "Bir yıl daha sözleşmem var. Avrupa'dan veya Türkiye'den gelen teklifler hem beni hem Kayserispor'u mutlu ettiği takdirde oturup konuşulur. Bunun haricinde daha önce de açıkladığım gibi kaptanı olduğum takımımda forma giymekten çok mutluyum" dedi.

Güncellenme: 22:06, 01/07/2019
Devlerin radarındaki Deniz Türüç konuştu: ‘Kayserispor’da mutluyum’

Kayserispor’un milli futbolcusu Deniz Türüç, hakkında çıkan transfer iddiaları hakkında sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Deniz Türüç, kulübünün kendisine çok şey kattığını ve Kayserispor’da forma giymekten ötürü mutlu olduğunu dile getirdi. Kayserispor’da 4 yıldır forma giydiğini söyleyen Türüç paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

İLGİLİ HABER Erol Bedir yeniden başkan seçildi acı tabloyu açıkladı: 150 milyon lira civarında üzerimizde bir yük var Erol Bedir yeniden başkan seçildi acı tabloyu açıkladı: 150 milyon lira civarında üzerimizde bir yük var

“Kayserispor’da 4 yıl boyunca futbol oynadım. Kulübüm bana çok şey kattı, ben de elimden geleni her zaman vermeye çalıştım. Bir yıl daha sözleşmem var. Avrupa’dan veya Türkiye’den gelen teklifler hem beni hem Kayserispor’u mutlu ettiği takdirde oturup konuşulur.

Bunun haricinde daha önce de açıkladığım gibi kaptanı olduğum takımımda forma giymekten çok mutluyum. Sayın başkanım ve menajerim de konuya hakim ve ona göre davranıyorlar. Kayseri’de mutsuz olduğum söylentileri başta olmak üzere açıklamam dışındaki tüm haberler asılsızdır” ifadelerini kullandı.