SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mustafa Cengiz’den Nihat Özdemir’e ziyaret

Mustafa Cengiz’den Nihat Özdemir’e ziyaret

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaret etti

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir’i ziyaret etti.

TFF’den yapılan açıklamada, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde Galatasaray heyeti tarafından bir nezaket ziyareti gerçekleştirildiği aktarıldı.

Ziyarete Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, kulüp ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ve başkan yardımcısı Yusuf Günay ile Galatasaray Sportif AŞ. Yönetim Kurulu Üyesi Oytun Özer’in katıldığı belirtildi.

Görüşmede TFF Başkanı Nihat Özdemir’e ise yönetim kurulu üyeleri Hasan Akıncıoğlu, Selim Soydan, Mustafa Çağlar ve Alkın Kalkavan’ın eşlik ettiği bildirildi.

Nihat Özdemir, sarı-kırmızılı yöneticilere, sırtında isimleri yazılı olan milli takım forması hediye etti.

27 Haziran 2019 Son dakika! Galatasaray`ın transfer gündemindeki Ryan Babel İstanbul`a geldi... Transferde son dakika gelişmesi... Adı Galatasaray ile anılan eski Beşiktaşlı Ryan Babel İstanbul`a geldi. Sarı kırmızılıların son olarak İngiltere Premier Lig`de Fulham forması giyen Babel`in transferini kısa sürede açıklaması bekleniyor. İlgili Haberi Oku