SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Maurizio Sarri: ‘Günde 60, belki daha fazla sigara içiyorum’

Juventus'un yeni teknik direktörü Maurizio Sarri, sigara sevgisinin kontrolden çıktığını dile getirirken "Günde 60, belki daha fazla sigara içiyorum" ifadelerini kullandı.

İtalya Serie A takımlarından Juventus’un yeni teknik direktörü Maurizio Sarri, sigaraya olan bağımlılığıyla ilgili itirafta bulundu.

Sigaraya olan bağımlılığı ile bilinen İtalyan çalıştırıcı, “Günde 60 tane, belki daha fazla sigara içiyorum. Maç sırasında yokluğunu hissetmiyorum ama sonrasında kesinlikle içmem gerek” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz sezon Chelsea’yi çalıştıran 60 yaşındaki teknik adam, saha kenarında sık sık ağzındaki tütün sakızıyla görülüyordu.

İngiliz ekibiyle Avrupa Ligi’ni kazanan Sarri, yeni sezonda öncesi Juventus’taki yeni öğrencileriyle birebir toplantılar yapıyor.

Tecrübeli çalıştırıcı geçtiğimiz günlerde tatilini kiraladığı yatta sürdüren Ronaldo ile bir araya gelmişti.

26 Haziran 2019 Chelsea`den Lampard`a 16.5 milyon Pound! Bu hafta göreve başlayacak... Sarri ile yollarını ayıran Chelsea eski efsane kaptanı Lampard ile yıllık 5.5 milyon Pound karşılığında 3 yıllık anlaşma sağladı. Genç teknik adam Londra ekibinde bu hafta göreve başlayacak. İlgili Haberi Oku