SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hastalıklar ve sakatlıkların ardından Ömer Aşık’ın Chicago Bulls macerası sona erdi…

NBA'de Chicago Bulls kadrosunda yer alan 32 yaşındaki milli basketbolcu Ömer Aşık'ın kontratı feshedildi. Uzunca süredir hastalıklar ve sakatlıklarla boğuşan Ömer Aşık, 2016-2017 sezonunu Crohn hastalığı nedeniyle kaçırmış, daha sonra Şubat 2018'de takas edildiği Bulls'da da bir iltihaplı eklem sakatlığı geçirmiş ve uzun süre parkelerden uzak kalmıştı.

Güncellenme: 07:25, 27/06/2019
Hastalıklar ve sakatlıkların ardından Ömer Aşık’ın Chicago Bulls macerası sona erdi…

Uzun süredir hastalıklar ve sakatlıklarla boğuşan 32 yaşındaki milli basketbolcu Ömer Aşık’ın Chicago Bulls macerasının sona erdiği açıklandı. NBA kaynaklanında yer alan haberlere göre Aşık serbest bırakılırken Chicago Bulls da maşşa bütçesinde yıllık 3 milyon Dolar’lık bir yer açmış oldu.

İLGİLİ HABER Son dakika! Golden State Warriors`ın süperstarı Kevin Durant opsiyonunu kullanmadı! Teklifleri dinleyecek! Son dakika! Golden State Warriors`ın süperstarı Kevin Durant opsiyonunu kullanmadı! Teklifleri dinleyecek!

Crohn teşhisi konmuştu…

New Orleans Pelicans forması giydiği dönemde bakteri kaynaklı bir hastalık geçiren 2016-2017 sezonunun neredeyse tamamını kaçıran Ömer Aşık’ın Crohn hastalığına yakalandığı tespit edilmişti.

Hastalığı döneminde yaklaşık 14 kilo veren Ömer Aşık, 1 Şubat 2018’de NBA kariyerine başladığı Chicago Bulls’a takas olmuş ancak forma giyememişti. Aşık burada da Eylül 2018’de iltihaplı bir eklem rahatsızlığı geçirmiş ve uzun süre parkelerden uzak kalmıştı.

İLGİLİ HABER NBA takımlarından Chicago Bulls`ta forma giyen Ömer Aşık hastalıktan kurtulamıyor NBA takımlarından Chicago Bulls`ta forma giyen Ömer Aşık hastalıktan kurtulamıyor

İLGİLİ HABER New Orleans Pelicans`tan üzücü Ömer Aşık açıklaması New Orleans Pelicans`tan üzücü Ömer Aşık açıklaması

Yayınlanma Tarihi:07:24,