SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Denizlispor’da sosyal medya krizi! Skandal paylaşımın ardından…

Denizlispor’da sosyal medya krizi! Skandal paylaşımın ardından…

Dokuz yıl aradan sonra Spor Toto Süper Lig'de mücadele edecek olan Yukatel Denizlispor'da sosyal medya krizi yaşandı. "100 lira bile masraf edemeyeceğiniz çocuğu doğurmasaydınız" şeklinde ifadelerin yer aldığı paylaşımın ardından kulüpten "Kulübümüzün resmi Twitter hesabına dışarıdan bir müdahale olduğu anlaşılmış ve gerekli müdahale yapılmıştır" şeklinde bir açıklama yapıldı.

Spor Toto Süper Lig’de 9 yıl sonra yer alacağı yeni sezon öncesi transfer harekatını sürdüren Yukatel Denizlispor’da sosyal medya krizi yaşandı. Kulübün resmi Twitter hesabında bugün saat 14.30’da, “Yönetim istifa yazanlar, yeter artık. Yok biletler pahalı, yok altyapı seçmesine 100 lira çok. Yok oyuncunun parası verilmiyor. 100 lira bile masraf edemeyeceğiniz çocuğu doğurmasaydınız. Ailene, sevdiğin şeylere ayıracak paran yoksa otur kendini sorgula” yazılı bir paylaşım yapıldı. Gönderi yaklaşık 10 dakika kulüp hesabında yayınlanırken, taraftarlar sosyal medyada paylaşıma tepki gösterdi.

27 Haziran 2019 Denizlispor`dan Gökhan Töre`ye transfer teklifi! Süper Lig`in yeni ekibi Denizlispor, Beşiktaş`ta sakatlığı nedeniyle uzun süredir forma giymeyen ve şuan boşta olan Gökhan Töre`yi transfer gündemine aldı. İlgili Haberi Oku

Saat 14.40’ta paylaşımı kaldıran Denizlispor yönetimi, kulübün Twitter hesabına dışarıdan bir müdahale yapıldığını iddia etti. Yine kulübün resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Değerli takipçilerimiz; kulübümüzün resmi Twitter hesabına dışarıdan bir müdahale olduğu anlaşılmış ve gerekli müdahale yapılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” mesajı yer aldı.

Bu paylaşımın altına sosyal medya kullanıcıları tarafından, “Şifreyi 1966 mı yaptınız”, “Bence müdahale edeni işe alın doğruları söylemiş”, “Denizlispor’umuz, bugün de yüzümüzü güldürdün, dert sana uğramasın” gibi yorumlar yapıldı. Denizlispor’da yönetim ve bir taraftar grubu arasında geçtiğimiz günlerde tartışmalar yaşanmıştı.