SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ozan Kabak’ın menajerinden Milan ile transfer görüşmesi!

Son dakika gelişmesi... İtalya devi Milan'ın transfer etmek istediği Ozan Kabak'ın menajeri Fazıl Özdemir, kulüp binasına gelerek görüştürme gerçekleştirdi. Eğer Ozan Kabak Milan'a transfer olursa, Galatasaray da 750 bin Euro yetiştirme bedeli alacak.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 19:42, 24/06/2019

İtalya Serie A devi Milan, Stuttgart’ta forma giyen milli futbolcu Ozan Kabak transferini bitirmek için son görüşmeleri gerçekleştiriyor.

Bundesliga’dan küme düşen Stuttgart’tan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan 19 yaşındaki stoper için birçok Avrupa devi transfer kuyruğuna girmişti.

Ozan Kabak’ın menajeri Fazıl Özdemir, Milan ile görüşmek için kulüp binasına giderken ünlü İtalyan gazeteci Gianluca di Marzio görüşmenin fotoğrafını paylaştı.

Twitter hesabından paylaşım yapan Di Marzio, “Özdemir kardeşler, Milan ile görüşmek için kulüp binasına geldi” ifadelerini kullandı.

Stuttgart Sportif Direktörü Sven Mislintat, Ozan Kabak’ın geleceğine ilişkin yaptığı açıklamada, “Sözleşmesinde serbest kalma maddesi var. Gerçekçi olmalıyız. Ozan’ın bizimle kalmasını beklemiyoruz” ifadelerini kullandı.

Milan’ın 15 milyon Euro’luk serbest kalma maddesini ödemeye hazır olduğu öğrenilirken transferin gerçekleşmesi halinde Galatasaray da yetiştirme bedeli olarak 750 bin Euro’yu kasasına koyacak.

İLGİLİ HABER Milan`dan Ozan Kabak`a yeni teklif! Milan`dan Ozan Kabak`a yeni teklif!

Yayınlanma Tarihi:18:57,