SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan taraftara küfür uyarısı!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Play-Off final serisinin son maçında Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes karşı karşıya gelirken maç öncesi Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan sarı lacivertli taraftarlara küfür uyarısı geldi.

Güncellenme: 21:21, 21/06/2019
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan taraftara küfür uyarısı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Anadolu Efes karşılaşması öncesinde sarı lacivertli taraftarların yanına giderek küfür etmemeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Play-Off final serisi son maçında Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes kozlarını paylaşmak için Sinan Erdem Spor Salonu’nda karşı karşıya geliyor.

Sarı-lacivertlilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Ali Koç ve beraberindeki heyet, taraftarlarla kısa bir süre sohbet ettikten sonra maçı takip edeceği tribüne gitti. Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy ise mücadeleyi sarı-lacivertli taraftarların olduğu tribünde takip ediyor.

Fenerbahçe Beko'ya final serisi 5. maçından sonra 2 deplasman mücadelesinde seyircisiz oynama cezası verilmişti. Sarı-lacivertlilerin, Anadolu Efes ile oynayacakları 7. karşılaşma öncesi Türkiye Basketbol Federasyonu'na (TBF) itiraz etmesi sonucu TBF Tahkim Kurulu da cezanın ertelenmesine ve Anadolu Efes karşılaşmasına Fenerbahçe taraftarının girişine izin vermişti.

İLGİLİ HABER Ergin Ataman`ın Galatasaray taraftarını çağırmasına efsane isimden sert tepki: Saçmalık! Ergin Ataman`ın Galatasaray taraftarını çağırmasına efsane isimden sert tepki: Saçmalık!

Yayınlanma Tarihi:19:56,