SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kostas Sloukas 3 yıl daha Fenerbahçe Beko’da!

Fenerbahçe Beko'nun yıldız ismi Kostas Sloukas, Barcelona ve Olympiakos'dan gelen teklifleri reddederek sözleşmesini 3 yıl uzattı.

Güncellenme: 15:26, 20/06/2019
Kostas Sloukas 3 yıl daha Fenerbahçe Beko’da!

Fenerbahçe Beko ile kontratı bu sezon sonunda bitecek olan Kostas Sloukas, geleceğiyle ilgili kararı verdi. Başarılı basketbolcu, Yunan ekibi Olympiakos ve İspanyol ekibi Barcelona Lassa’dan gelen teklifleri reddetti ve Fenerbahçe Beko ile anlaştı.

Olympiakos, 29 yaşındaki Kostas Sloukas’a 3 yıl için 5,4 milyon euroluk teklif yaptı. İlk yıl 1,6 milyon euro, ikinci yıl 1,7 milyon euro ve üçüncü yıl 2,1 milyon euroluk teklif alan Kostas Sloukas, Olympiakos’un bu teklifini düşük buldu.

FENERBAHÇE’DEN 6 MİLYON EURO

Yunan ekibi Olympiakos’u geri çeviren Kostas Sloukas, Fenerbahçe Beko’da kalma kararı verdi ve sarı-lacivertlilerin teklifini kabul etti. Sloukas, Fenerbahçe’nin üç yıl için toplamda 6 milyon euro teklif ettiği yeni konratı kabul etti.  Yunan basını, Kostas Sloukas’a önerilen sözleşmenin 1+1+1 şeklinde olduğunu duyurdu. Sloukas’ın kararından Zeljko Obradovic ile yola devam edecek olmanın önemli bir rol oynadığı belirtildi. Bu arada Barcelona Lassa’nın da Fenerbahçe’nin teklifine yakın bir rakam önerdiği ancak Sloukas’ın, bu teklifi de geri çevirdiği öne sürüldü.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Beko`da Obradovic rekor peşinde! Fenerbahçe Beko`da Obradovic rekor peşinde!

Yayınlanma Tarihi:14:29,