SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan flaş sözler: ‘Yapılan provokasyonlara rağmen…’

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan flaş sözler: ‘Yapılan provokasyonlara rağmen…’

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “Yapılan provokasyonlara ve oluşturulan gerginliklere rağmen yarın basketbolda şampiyon olacağız” dedi. Başkan Koç öte yandan yarın sarı-lacivertli taraftarın aldığı ceza için basketbol federasyonuna gerekli başvuruyu da yaptıklarını belirtti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de ve TV8’de kulübe maddi destek için yapılan “winwin” kampanyasında önemli açıklamalarda bulundu. Yarın Tahincioğlu Basketbol Süper Lig Play-Off Final serisinde Anadolu Efes ile yapılacak olan 7. ve son maçtan zaferle ayrılarak şampiyon olacaklarını söyleyen Başkan Koç, “Taraftarımızın kulübe katkıları çok iyi. Yapılan kampanyalarda sonuçlar çok iyi. Destek olan herkese teşekkür ediyorum. Basketbol serimiz nedeniyle program tarihlerini değiştirdik. Yarın inşallah basketbolda şampiyon olacağız. Yapılan provokasyonlara ve oluşturulan gerginliklere rağmen şampiyon olacağız. Kupayı alırsak bizden mutlusu yok” dedi.

“Federasyona başvurumuzu yaptık”

Fenerbahçe taraftarının Efes maçında cezası nedeniyle tribünde olamayacağını ancak Türkiye Basketbol Federasyonu'na gerekli başvuruları yaptıklarını belirten Başkan Ali Koç, “Taraftarımıza bir yasak geldi. Başvurumuzu yaptık. Sabah sonucunu bekliyoruz. Olumsuz cevap da alsak yönetim olarak takımımıza desteğimizi vereceğiz. İnşallah o kupayı alıp, geleceğiz” yorumunu yaptı. 20 Haziran 2019 Fenerbahçe camiası yeniden Win Win gecesi ile bir araya geldi! Acun Ilıcalı`dan canlı yayında olay davet! Fenerbahçe camiası, Win Win yayınıyla yeniden bir araya geldi. Fener Ol kampanyasının bir ayağı olan ve Acun Ilıcalı`nın sunduğu programda Ali Koç da yer aldı. Ilıcalı, Win Win kapsamında verilecek ödüllerin cumartesi akşamı FBTV`de gerçekleştirilecek çekilişle sahiplerini bulacağını açıkladı. Ilıcalı aynı zamanda Fenerbahçe taraftarını TV8 Stüdyoları`na davet etti. İlgili Haberi Oku