SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Milan, Ozan Kabak için serbest kalma bedelini ödüyor!

Milan, Ozan Kabak için serbest kalma bedelini ödüyor!

AC Milan'ın milli yıldız Ozan Kabak için serbest kalma bedeli olan 15 milyon euro'yu gözden çıkardığı ve İtalya'da Milli stoperin temsilcileriyle görülme yapıp kısa süre içerisinde cevap istedikleri iddia edildi.

AC Milan’ın yeni sportif direktörü Paolo Maldini ve yardımcılarından Frederic Massara’nın ‘Casa Milan’da, Ozan Kabak’ın menajeriyle görüşme gerçekleştirdiği öne sürüldü.

İtalya basınında yer alan haberde; 15 milyon euro’luk serbest kalma bedelini ödemeyi kabul eden Milan’ın, Ozan Kabak’ın menajeriyle görüşme halinde olduğu belirtildi. Maldini’nin Ozan Kabak’ın menajerinden kısa süre içerisinde bir cevap istediği bilgisi de verildi.

2000 doğumlu Ozan Kabak için gözlemci raporlarının olumlu olduğu ve Maldini’nin de beğendiği vurgulandı.

Galatasaray altyapından yetişen ve Ocak ayında 11 milyon euro bonservis karşılığında Stuttgart’a transfer olmuş ancak takımının 2. Bundesliga’ya düşmesine mani olamamıştı.

Ozan Kabak, bu sezon Süper Lig’de 13, Bundesliga’da ise 15 maça çıkarken 3 resmi golünü de Stuttgart formasıyla attı.

19 Haziran 2019 James Rodriguez`in yeni takımı belli oldu Real Madrid`in Kolombiyalı yıldızı James Rodriguez`in, Napoli ile anlaştığı öğrenildi. Real Madrid`in, James Rodriguez`in Napoli`ye kiralık gidişine olumlu yanıt verdiği belirtildi. İlgili Haberi Oku