SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika Gil Marin açıkladı! Antoine Griezmann Barcelona’ya gidiyor

Son dakika... Atletico Madrid'den ayrıldığını açıklayan ve Barcelona'ya transferi beklenen Antoine Griezmann için Atleti'nin CEO'su Gil Marin son noktayı koydu! Marin, Fransız yıldızın Barça'ya gideceğini Mart ayından bu yana bildiğini söyledi.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 22:26, 12/06/2019
Son dakika Gil Marin açıkladı! Antoine Griezmann Barcelona’ya gidiyor

Atletico Madrid CEO’su Miguel Melek Gil Marin, Antoine Griezmann’ın gelecek sezon Barcelona’da oynayacağını Mart ayından bu yana bildiğini söyleyerek beklenen transferi resmen duyurmuş oldu!

Gil Marin, Fransız yıldızın sözleşmesindeki madde nedeniyle Barcelona’ya transferi 1 Temmuz’da resmen açıklanacağını belirtti. Kulübün CEO’su “Mart ayından bu yana nerede oynayacağı belliydi. Barcelona ile anlaşmıştı. Griezmann önümüzdeki sezon Barcelona’da oynayacak” dedi. Katalan ekibi, 1 Temmuz’da serbest kalma bedeli 120 milyon Euro’ya düşecek Griezmann’a resmi imzayı attıracak.

Barcelona adı uzun zamandır anılan ancak son olarak PSG’ye gideceği iddia edilen Antoine Griezmann, Andorra maçı öncesinde ise “Gelecek sezon hangi takımda olacağımı biliyorum” açıklaması yapmıştı.

Yayınlanma Tarihi:22:24,