SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Yusuf Yazıcı için gelen teklife teşekkür

Yusuf Yazıcı için gelen teklife teşekkür

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı için Fransa´nın Lille kulübünden gelen teklife teşekkür ettiklerini söyledi.

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2018-19 sezonunun tamamlanmasıyla Avrupa kulüplerinin transfer hedefinde olan Yusuf Yazıcı ile Abdülkadir Ömür´ü, kadroda tutmayı düşündüklerini belirtti. Ağaoğlu, yaptığı açıklamada son olarak Lille´den Yusuf Yazıcı için gelen artırılmış teklife teşekkür ettiklerini kaydederek, “Lille´nin yapmış olduğu teklife biz teşekkür ettik. Şartlar ne olur bilmiyorum ama şuandaki düşüncemiz hem Yusuf Yazıcı hem de Abdülkadir Ömür´ü kadromuzda tutmak” dedi.

11 Haziran 2019 Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu`ndan flaş açaıklama! `İzlanda maçı için başvuruda bulunacağız` Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, A Milli Futbol Takımı`nın İzlanda ile Türkiye´de yapacağı ikinci maçın Trabzon´da oynanması için talepte bulunacaklarını söyledi. İlgili Haberi Oku

“GEÇEN YILDAN DAHA FAZLA FORMA SATIŞI HEDEFLİYORUZ”

Sponsorluk çalışmaları ve yeni sezon forma satışları hakkında da konuşan Ahmet Ağaoğlu, “Sponsorluk konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birkaç saat ya da gün içerisinde halledilecek bir konu değil ancak çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bir an önce bitmesi lazım. Bu konunun fazla uzamaması gerek. Şuana kadarki forma satışlarından ise memnunum. Koyu renk formamız da çıktığı zaman satışların çok daha artacağından eminim. Hem sayısal hem de ciro olarak her sene bir önceki senenin üzerinde olması lazım. Dolayısıyla bu yıl forma satışlarından beklentimiz de bu yönde” diye konuştu.

Ahmet Ağaoğlu, takımla sözleşmesi sona eren ve yeni teklifte bulundukları forvet oyuncusu Hugo Rodallega´nın durumunu ise bu hafta içerisinde neticelendireceklerini sözlerine ekledi.

10 Haziran 2019 Trabzonspor`dan Hosseini ve Onazi açıklaması! Trabzonspor Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, oyuncular Majid Hosseini ve Ogenyi Onazi`nin sağlık durumlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. İlgili Haberi Oku