SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TFF Başkanı Nihat Özdemir’i aradı: Türk halkı onların yanında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile A Milli Takımımızın İzlanda'nın Keflavik Uluslararası Havalimanı'nda maruz kaldığı kötü davranışlar ve yaşanan olaylarla ile ilgili bir görüşme yaptı.

Güncellenme: 13:58, 10/06/2019
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TFF Başkanı Nihat Özdemir’i aradı: Türk halkı onların yanında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, telefonla aradığı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir’e konuyla ilgili devletimizin her türlü girişimi yaptığını ve gerekli tedbirlerin alındığını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nihat Özdemir’den “Şenol Güneş hocamız ve futbolcularımız morallerini yüksek tutsunlar. Türk halkı onların yanında” mesajını teknik heyet ve takıma iletmesini istedi.

İLGİLİ HABER Emre Belözoğlu`na fırça tutan İzlandalı`nın yeni görüntüleri ortaya çıktı! Emre Belözoğlu`na fırça tutan İzlandalı`nın yeni görüntüleri ortaya çıktı!

TFF Başkanı Nihat Özdemir, A Milli Takımımıza destekleri için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini sundu.

İLGİLİ HABER İzlanda basınında `fırça skandalı` ve Milliler`in bekletilmesinin yankıları: `Konya`dan geldikleri için...` İzlanda basınında `fırça skandalı` ve Milliler`in bekletilmesinin yankıları: `Konya`dan geldikleri için...`