SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Abdullah Avcı’nın ilk isteği Shinji Kagawa

Abdullah Avcı’nın ilk isteği Shinji Kagawa

Transfer çalışmalarına başlayan Abdullah Avcı, Shinji Kagawa’da ısrarcı. Yönetim, hem Dortmund hem de yıldız isimle görüşecek

Kartal’da transfer çalışmaları yeni Teknik Direktör Abdullah Avcı'yla birlikte başladı. Avcı'nın listesinin ilk sırasında 6 aylık kiralık olarak forma giydikten sonra Borussia Dortmund'a dönen Shinji Kagawa var.

Şenol Güneş  döneminde fazla forma şansı bulamayan ve bu nedenle siyah-beyazlılara veda eden Japon yıldız için yeni teklif yapılacak.

Avcı'nın kadroda görmek istediği Kagawa'yı 10 numara bölgesinde oynatmak istediği öğrenildi.

1 YILLIK DAHA KİRALIK

Siyah beyazlı yönetim, Avcı'nın yoğun isteği üzerine Borussia Dortmund ile görüşmelere başlayacak. Kagawa, sürekli oynadığı takdirde Beşiktaş'a dönmeye sıcak bakıyor. Alman kulübün satın alma opsiyonuyla kiralamaya nasıl bir cevap vereceği merak konusu. Siyah-beyazlılar, 1 yıllık kiralayarak Kagawa'yı bonservisiyle satın alma opsiyonunu gelecek sezonun sonuna bırakmak istiyor.

04 Haziran 2019 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman`ın yeni yol haritası! Kritik 10 madde... Başkan Fikret Orman'ın 3 yıllık başkanlık finalinde rotası belli. Abdullah Avcı'yla 3 yıl çalışmak isteyen Orman, maliyeti az ve kaliteli futbolcuları kadroya dahil edecek İlgili Haberi Oku