SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika Beşiktaş yöneticisi Ahmet Ürkmezgil, Abdullah Avcı hakkında konuştu

Son dakika... Medipol Başakşehir'den ayrılan ve Beşiktaş ile resmi imzası beklenen Abdullah Avcı için siyah-beyazlı kulübün yöneticisi Ahmet Ürkmezgil, net ifadeler kullandı.

Güncellenme: 22:57, 30/05/2019
Son dakika Beşiktaş yöneticisi Ahmet Ürkmezgil, Abdullah Avcı hakkında konuştu

Beşiktaş Yöneticisi Ahmet Ürkmezgil, verdiği iftar yemeği öncesinde TRTSPOR’a konuştu. Ürkmezgil, artık resmi açıklamanın beklediği Abdullah Avcı hakkında net ifadeler kullandı.

Ürkmezgil sözlerine, Medipol Başakşehir’den ayrılığı resmileşen Avcı için “Abdullah Avcı benim kardeşim gibidir. Başakşehir’den bu kadar güzel anılarla ayrılması benim için sevindirici. Dolayısıyla hayırlısı olmasını diliyorum” diye konuştu.

İLGİLİ HABER 10,5 sezonluk Abdullah Avcı dönemi sona erdi 10,5 sezonluk Abdullah Avcı dönemi sona erdi

Siyah-beyazlıların tecrübeli yöneticisi, tüm taraftarların beklediği konuda ise sözleşmenin 3 yıllık olacağına dair işaret etti.  İkili ilişkisinin de iyi olduğu Abdullah Avcı ile görüşmelerin sürdüğünü belirten Ahmet Ürkmezgil, “Görüşmeler olumlu seyrediyor! Kesinleşen bir şey yok. O noktaya geldiğinde kulübümüz resmi açıklamayı yapacaktır. Kendi hocamızın sözleşmesi bugün bitiyor. Birkaç güne olay netlik kazanır.

Sözleşme süresi ve teknik ekibiyle mi gelip gelmeyeceği konuşulacak. Zaten bu görüşmeler kaldı sadece. Büyük bir ihtimalle 3 yıllık anlaşma yapacağız çünkü yönetim olarak süremiz 3 sene” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Arda Turan`dan Abdullah Avcı paylaşımı: Yolun açık olsun hocam Arda Turan`dan Abdullah Avcı paylaşımı: Yolun açık olsun hocam

Yayınlanma Tarihi:19:20,