SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Brahimi için bastırıyor! En iyi teklif…

Fenerbahçe Porto'ya veda eden 29 yaşındaki yıldız futbolcu Yacine Brahimi'ye 3 milyon Euro’dan 3 yıllık sözleşme ve 3 milyon Euro imza parası önerdi.

SKOR ÖZEL | İrfan Yirmibeş
Güncellenme: 07:48, 29/05/2019
Fenerbahçe Brahimi için bastırıyor! En iyi teklif…

UEFA'NIN FFP kıskacında olan ve para cezası nedeniyle sarsılan Fenerbahçe, yeni sezon için transferde geri adım atmıyor. Bonservisi elinde bulunan futbolculara yönelen sarı-lacivertliler, Porto ile sözleşmesi biten ve mukavele yenilemeyen Cezayirli yıldız Yacine Brahimi için bastırıyor. Sportif Direktör Damien Comolli, Cezayirli yıldızla bir araya gelip senelik 3 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme ile 3 milyon Euro imza parası önerdi.

Teklifte ayrıca lig şampiyonluğu ve Avrupa kupaları başarılarında ekstra bonusların yer aldığı öğrenildi. İngiltere'den West Ham United ve İspanya'dan Real Betis'in de istediği Brahimi'ye en iyi teklifin Fenerbahçe'de  geldiği belirtildi. Sezon ortasında yapılan görüşmelerde pek sıcak bakmayan Brahimi'nin dev teklif karşısında kafasının karıştığı ve düşünmek için Comolli ile menajerinden süre istediği ifade edildi.

İLGİLİ HABER Henry Onyekuru `Terim`de umut var!` Henry Onyekuru `Terim`de umut var!`