SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

SON DAKİKA… M.Başakşehir’den flaş Abdullah Avcı açıklaması!

Spor Toto Süper Lig'i ikinci sırada bitiren Medipol Başakşehir'den Teknik Direktör Abdullah Avcı ile ilgili açıklama geldi.

Güncellenme: 16:51, 27/05/2019
SON DAKİKA… M.Başakşehir’den flaş Abdullah Avcı açıklaması!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir, teknik direktörleri Abdullah Avcı ve futbolcuları için herhangi bir teklif almadıklarını açıkladı.

Külübün internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Son günlerde yazılı ve görsel basın kuruluşlarında çıkan transfer haberleriyle ilgili açıklamamızdır:

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, kurulduğu günden bu yana olduğu gibi 2019-2020 sezonunda da Spor Toto Süper Lig'de zirve yarışının içerisinde olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda mevcut kadromuzu korumanın yanı sıra takımımızı daha da güçlendirecek takviyeler yapılması planlanmaktadır. Aziz Behich transferi bu planlamanın ilk aşamasıdır ve takımımızı güçlendirme çalışmaları tüm hızıyla sürmektedir.

Ancak üzülerek görüyoruz ki her gün gazetelerde ve televizyonlarda teknik direktörümüz Abdullah Avcı ve futbolcularımızın farklı kulüplere transfer olacağı iddia edilmektedir. Medyada sıkça yer alan bu haberler tamamen gerçek dışıdır. Kulübümüze yurt içinden herhangi bir resmi teklif gelmemiştir.

Basında çıkan asılsız haberlerle kamuoyuna yanlış bilgilendirmeler yapılmaktadır. Kulübümüzün resmi yayın organlarından herhangi bir açıklama olmadığı sürece transferlerle ilgili çıkan haberlere lütfen itibar etmeyiniz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur”

Yayınlanma Tarihi:15:21,