SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muhammet Demir: ‘Kalp kırıkları yüzünden ayrılıyorum’

Demir Grup Sivasspor’un golcü oyuncusu Muhammet Demir, Sivasspor’dan ayrıldığını açıkladı. Demir, "Kalp kırıkları yüzünden ayrılıyorum" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 19:09, 27/05/2019
Muhammet Demir: ‘Kalp kırıkları yüzünden ayrılıyorum’

Demir Grup Sivasspor forması giyen Muhammet Demir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla takımdan ayrıldığını duyurdu.

Daha önce Bursaspor, Gaziantepspor ve Trabzonspor formaları da giyen 27 yaşındaki oyuncu, “Çok güzel dostluklar arkadaşlıklar edindiğim Sivas şehri ve Sivasspor'u bugün itibari ile geride bırakmış bulunuyorum bana desteklerini hiçbir zaman esirgemem taraftarlarımıza keyifli bir ortam hazırlayan takım arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Bir çok hayal kırıklıkları yaşamış olsam da Sivas şehrinin bende yeri ve anlamı her zaman ayrı olacaktır. Öncelikle neredeyse iki çocuğumu da burada büyüttüm sayılır mutlu bir yuvam ve ortamım vardı. Bazı kalp kırıkları yüzünden ayrılma kararı aldım. İstediğim ve düşlediğim her şeyi sizlere veremediğim için buruk bir ayrıklık oldu benim için. Yinede yaşanmış güzel anılar güzel hatıralarımız var ve hep kalbimde olacaktır sizleri seviyorum hoşça kalın” ifadesini kullandı.

Demir, bu sezon Sivasspor'da 12 kez ilk 11'de forma giydi. 1139 dakika sahada kalan başarılı futbolcu, 4 gol, 1 de asist yapma başarısı gösterdi. Demir ayrıca, 2 defa da sarı kartla cezalandırıldı.

View this post on Instagram

 

Cok güzel dostuklar arkadaşlıklar edindiğim sivas şehri ve Sivasspor'u bugün ihtibari ile geride bırakmış bulunuyorum bana desteklerini hiçbir zaman esirgemem taraftarlarımıza keyifli bir ortam hazırlayan takım arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum bir çok hayal kırıklıkları yaşamış olsamda sivas şehrinin bende yeri ve anlamı herzaman ayrı olucaktır öncelikle neredeyse iki çocugumu da burada büyüttüm sayılır mutlu bir yuvam ve ortamım vardı bazı kalp kırıklılları yüzünden ayrılma kararı aldım istediğim ve düşlediğim herşeyi sizlere veremediğim için buruk bir ayrıklık oldu benim için yinede yaşanmiş güzel anılar güzel hatıralarımız var ve hep kalbimde olucaklar sizleri seviyorum hoşcakalın… @sivassporsk

A post shared by Muhammet Demir (@demirmuhammet10) on

İLGİLİ HABER Douglas, Sivasspor`a bu sözlerle veda etti Douglas, Sivasspor`a bu sözlerle veda etti