SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hasan Şaş az daha şampiyonluk kupasını düşürüyordu! Muslera’nın tepkisi olay oldu…

Galatasaray'da 22. şampiyonluk kutlamasında kupayı elinden kaçıran yardımcı antrenör Hasan Şaş yürekleri ağza getirdi. Kupanın son anda kurtulduğunu gören Muslera'nın tepkisi geceye damga vurdu.

Spor Toto Süper Lig’de 22.şampiyonluğunu kutlayan Galatasaray Türk Telekom Stadı’nda taraftarının önünde kupasını kaldırdı. Büyük bir görsel şölenin yaşandığı statta kupa töreni için tek tek sahneye çıkan futbolcular önce madalyalarını ardından da kupayı aldı.

Kaptan Selçuk İnan’ın ellerinde yükselen kupa daha sonra bütün takımı dolaştı. Platformun üzerinde büyük sevinç yaşayan futbolculara yardımcı antrenör Hasan Şaş büyük bir şok yaşattı.

Şampiyonluk kupasını eline alarak havaya kaldıran Hasan Şaş, kupanın ağırlığı nedeniyle dengeyi sağlayamadı ve kupayı elinden kaçırdı. Ani bir refleksle hamle yapan Şaş kupayı yere düşmekten son anda kurtardı.

O sırada Hasan Şaş’ın arkasında olan ve Galatasarayla 5. şampiyonluğunu yaşayan Uruguaylı kaleci Muslera büyük bir şok yaşadı. Kupanın yere düşmekten son anda kurtulduğunu gören Muslera’nın tepkisi sosyal medyada gecenin en çok konuşulan anı oldu.

25 Mayıs 2019 İşte Galatasaray`ın 22. şampiyonluğu kutladığı muhteşem geceden objektiflere yansıyanlar! Galatasaray, 22. şampiyonluğunu olağanüstü bir törenle kutladı. Muhteşem görüntülere sahne olan organizasyonda taraftarlar coşkuyla şampiyonluğu kutladı. İşte Aslan`ın zafer gecesinden objektiflere yansıyan kareler... İlgili Haberi Oku

25 Mayıs 2019 Galatasaray`ın şampiyonluk kutlamalarına iki yıldız katılmadı! Taraftar ıslıkladı Galatasaray`ın şampiyonluk kutlamalarına Diagne ve Sinan Gümüş katılmadı. Taraftarlar, iki yıldızın kutlamalara katılmayacağının anons edilmesinin ardından tribünlerden ıslıklar yükseldi. İlgili Haberi Oku

25 Mayıs 2019 Galatasaray`ın şampiyonluk kutlamalarında Fatih Terim sürprizi! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, şampiyonluk kutlamalarında Fatih Terim`in sözleşmesinin 5 yıl uzatıldığını duyurdu. İlgili Haberi Oku