SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hasan Şaş az daha şampiyonluk kupasını düşürüyordu! Muslera’nın tepkisi olay oldu…

Galatasaray'da 22. şampiyonluk kutlamasında kupayı elinden kaçıran yardımcı antrenör Hasan Şaş yürekleri ağza getirdi. Kupanın son anda kurtulduğunu gören Muslera'nın tepkisi geceye damga vurdu.

Güncellenme: 23:30, 25/05/2019

Spor Toto Süper Lig’de 22.şampiyonluğunu kutlayan Galatasaray Türk Telekom Stadı’nda taraftarının önünde kupasını kaldırdı. Büyük bir görsel şölenin yaşandığı statta kupa töreni için tek tek sahneye çıkan futbolcular önce madalyalarını ardından da kupayı aldı.

Kaptan Selçuk İnan’ın ellerinde yükselen kupa daha sonra bütün takımı dolaştı. Platformun üzerinde büyük sevinç yaşayan futbolculara yardımcı antrenör Hasan Şaş büyük bir şok yaşattı.

Şampiyonluk kupasını eline alarak havaya kaldıran Hasan Şaş, kupanın ağırlığı nedeniyle dengeyi sağlayamadı ve kupayı elinden kaçırdı. Ani bir refleksle hamle yapan Şaş kupayı yere düşmekten son anda kurtardı.

O sırada Hasan Şaş’ın arkasında olan ve Galatasarayla 5. şampiyonluğunu yaşayan Uruguaylı kaleci Muslera büyük bir şok yaşadı. Kupanın yere düşmekten son anda kurtulduğunu gören Muslera’nın tepkisi sosyal medyada gecenin en çok konuşulan anı oldu.

İLGİLİ HABER İşte Galatasaray`ın 22. şampiyonluğu kutladığı muhteşem geceden objektiflere yansıyanlar! İşte Galatasaray`ın 22. şampiyonluğu kutladığı muhteşem geceden objektiflere yansıyanlar!

İLGİLİ HABER Galatasaray`ın şampiyonluk kutlamalarına iki yıldız katılmadı! Taraftar ıslıkladı Galatasaray`ın şampiyonluk kutlamalarına iki yıldız katılmadı! Taraftar ıslıkladı

İLGİLİ HABER Galatasaray`ın şampiyonluk kutlamalarında Fatih Terim sürprizi! Galatasaray`ın şampiyonluk kutlamalarında Fatih Terim sürprizi!

Yayınlanma Tarihi:23:24,