SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika | Beşiktaş için flaş iddia! Abdullah Avcı ile görüşme gerçekleştirildi…

Beşiktaş'ın gelecek sezon takımın yeni teknik direktörlüğü için Abdullah Avcı ile anlaşma aşamasına geldiği iddia edildi. Siyah Beyazlılar'ın teklifine olumlu yaklaşan Avcı'nın, kariyerine Beşiktaş’ta devam etmeye hazırlandığı belirtiliyor.

Güncellenme: 23:52, 23/05/2019
Son dakika | Beşiktaş için flaş iddia! Abdullah Avcı ile görüşme gerçekleştirildi…

Beşiktaş yönetimi, Milli Takım’ın başına getirilen Şenol Güneş’in yerine gelecek sezon takımın başına Abdullah Avcı'yı getirmek için temaslarına devam ediyor…

NTVSpor’da yer alan habere göre; yeni teknik direktörünü belirlemek için bir süre önce çalışmaya başlayan Siyah Beyazlılar, ilk olarak Abdullah Avcı ile masaya oturdu.

Yapılan görüşmede Beşiktaş'ın teklifine olumlu yaklaşan Avcı, Siyah Beyazlılar’a kesin kararını bildirmedi. Medipol Başakşehir ile 5 yıllık sözleşme imzalamasına rağmen sezon sonu farklı bir takım çalıştırmaya sıcak bakan Avcı, son kararını 1 hafta içinde yönetime aktaracak.

Beşiktaş ile anlaşması halinde 3 yıllık mukavele imzalaması planlanan 55 yaşındaki teknik adam, zaman kaybetmeden transfer çalışmalarına başlayacak.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ta Şenol Güneş dönemi bitiyor! İşte başarıları ve rakamları... Beşiktaş`ta Şenol Güneş dönemi bitiyor! İşte başarıları ve rakamları...

Yayınlanma Tarihi:17:29,