SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

A Milli Takım’ın iki hazırlık maçını yönetecek hakemler belli oldu!

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın 30 Mayıs'ta Özbekistan ve 2 Haziran'da Yunanistan'la oynayacağı hazırlık maçlarında görev yapacak hakemler belli oldu. Özbekistan maçını Romanya Futbol Federasyonu'ndan Radu Marian Petrescu, Yunanistan maçını ise Sırbistan Futbol Federasyonu'ndan Srdjan Jovanovic yönetecek.

Güncellenme: 16:38, 22/05/2019
A Milli Takım’ın iki hazırlık maçını yönetecek hakemler belli oldu!

Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın 30 Mayıs’ta Yunanistan, 2 Haziran’da ise Özbekistan’la oynayacağı hazırlık maçlarının hakemleri belli oldu.

30 Mayıs Perşembe günü Antalya Stadyumu’nda oynanacak ve saat 21.00’de başlayacak müsabakayı Romanya Futbol Federasyonu’ndan Radu Marian Petrescu yönetecek. Petrescu’nun yardımcılıklarını Radu Adrian Stefan Ghinguleac ve Vladimir Costin Urzica yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Ali Palabıyık olacak.

A Milli Futbol Takımı'nın 2 Haziran 2019 Pazar günü saat 21.00’de Alanya Bahçeşehir Okulları Stadyumu’nda Özbekistan ile oynanacağı hazırlık maçının hakemi ise Sırbistan Futbol Federasyonu’ndan Srdjan Jovanovic oldu. Jovanovic’in yardımcılıklarını Uros Stojkovic ve Milan Mihajlovic yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Halil Umut Meler olacak. İLGİLİ HABER Almanya`nın kadrosu belli oldu... İlkay Gündoğan... Almanya`nın kadrosu belli oldu... İlkay Gündoğan...