SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal: ‘Yarınlarda güçlü bir Fenerbahçe var’

Büyükşehir Belediye Erzurumspor galibiyetinin ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, “İyi mücadele ettik ve kazandık. Bundan sonra Fenerbahçe yüzünü yarına çevirmeli. Yarınlarda ise güçlü bir Fenerbahçe var” dedi.

Güncellenme: 23:31, 20/05/2019
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal: ‘Yarınlarda güçlü bir Fenerbahçe var’

Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasının kapanış maçında Kazım Karabekir Stadyumu’nda oynanan ve Fenerbahçe'nin Büyükşehir Belediye Erzurumspor'u 1-0 yendiği müsabakanın ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, karşılaşmayı kazandıkları için mutlu olduklarını ifade ederek, “Rakibimizin evinde oynadığımız önemli bir maçı geride bıraktık. Kazandıkları takdirde alt sıralardan çıkacaktılar. Biz tüm maçları oynamanın zorluğunu biliyoruz” dedi. İLGİLİ HABER BB Erzurumspor-Fenerbahçe maçında sahaya yabancı madde yağdı! BB Erzurumspor-Fenerbahçe maçında sahaya yabancı madde yağdı!

Yanal, “Maç bizim de takım prestijimiz açısından önemliydi. İyi mücadele ettik ve kazandık. Kazandığınızda haklı oluyorsunuz. Kazandık mutluyuz. Bundan sonra Fenerbahçe yüzünü yarına çevirmeli. Yarında ise güçlü bir Fenerbahçe var. Bunun için başkanımızın ve yönetimimizin çalışmaları devam ediyor. Biz kendimiz için neler olacağına bakacağız . Rakiplerimizin değil bizim ne yaptığımız önemli. Şampiyonun kim olduğu ise bizimle alakalı bir konu değil” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | BB Erzurumspor 0-1 Fenerbahçe | Süper Lig 33. hafta MAÇ SONUCU | BB Erzurumspor 0-1 Fenerbahçe | Süper Lig 33. hafta

Yayınlanma Tarihi:23:30,