SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Konya’daki şampiyonluk kutlamasında gerginlik

Konya'da şampiyonluğu kutlayan Galatasaray taraftarına Konyaspor taraftarı saldırmak istedi. Taraftar liderleri ve polisin müdahalesiyle gerginlik büyümeden sona erdi.

Güncellenme: 23:05, 19/05/2019
Konya’daki şampiyonluk kutlamasında gerginlik

Galatasaray’ın Medipol Başakşehir’i 2-1 mağlup edip şampiyonluğunu ilan etmesi üzerine Galatasaray taraftarı kentin en işlek bölgesi olan Zafer Meydanı’nda toplandı. Taraftar meşale ve davul eşliğinde şampiyonluğu coşkuyla kutladı. Ardından Galatasaray taraftarı kentte yürüyerek tur attığı sırada, Atiker Konyaspor taraftarıyla karşılaştı.

Yeşil-beyazlı taraftar, sarı- kırmızılı taraftara saldırmak istedi. Çıkan gerginlikle bir kaç kişi kavgaya tutuştu. Gerginlik taraftar liderleri ve polisin müdahalesiyle sona erdi. Galatasaray taraftarı daha sonra kutlamalara devam etti. İLGİLİ HABER Abdullah Avcı`dan Fatih Terim`e olay sözler: Delikanlı adam devam eder Abdullah Avcı`dan Fatih Terim`e olay sözler: Delikanlı adam devam eder

İLGİLİ HABER Galatasaray`da müthiş sezonun hikayesi ve şampiyonluk sevinci! Galatasaray`da müthiş sezonun hikayesi ve şampiyonluk sevinci!