SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Elazığspor 3 yabancısı ile ayrıldı!

Spor Toto 1. Lig’e veda eden Birevim Elazığspor’da 3 yabancı futbolcunun sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedildi. Bekamenga, Akakpo ve Camara ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı.

Güncellenme: 22:36, 17/05/2019
Elazığspor 3 yabancısı ile ayrıldı!

Spor Toto 1. Lig'den küme düşen ve önümüzdeki yıl kural gereği yabancı futbolcu oynatamayacak olan Birevim Elazığspor'da, karşılıklı görüşmeler sonucunda Bekamenga, Akakpo ve Camara ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı. Önümüzdeki günlerde bordo-beyazlı ekibin diğer yabancı futbolcularla da karşılıklı anlaşarak yollarını ayırması gerekiyor.

Elazığspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, “Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk, gerçekleştirdiği uzun görüşmeler sonucunda futbolcularımız Christian Bekamenga, Serge Akakpo ve Abel Issa Camara ile karşılıklı anlaşmaya vararak yollarımız ayrılmıştır. Başkanımız Selçuk Öztürk'ün gayretleri sonucunda futbolcularımızın sözleşme alacaklarından doğan ücretlerinden önemli ölçüde indirim yaptırılmış ve ödemeleri gerçekleştirilmiştir. Böylelikle kulübümüzün FIFA nezdinde ileri ki dönemlerde yaşayabileceği olumsuzlukların önüne geçilmiştir” denildi. İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Altay 4-0 Birevim Elazığspor | Spor Toto 1. Lig MAÇ SONUCU | Altay 4-0 Birevim Elazığspor | Spor Toto 1. Lig