SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Akhisarspor Teknik Sorumlusu Ercan Kahyaoğlu: ‘Oyuna yine birisinin eli değdi’

Ziraat Türkiye Kupası final müsabakasında Galatasaray’a mağlup olan Akhisarspor'da Teknik Sorumlu Ercan Kahyaoğlu, oyuna birisinin eli değdiğini ileri sürüp üzgün olduklarını belirtti.

Güncellenme: 00:48, 16/05/2019
Akhisarspor Teknik Sorumlusu Ercan Kahyaoğlu: ‘Oyuna yine birisinin eli değdi’

Galatasaray’ın 3-1’lik galibiyetiyle sonuçlanan Ziraat Türkiye Kupası Finali’nden sonra açıklamalarda bulunan Akhisarspor Teknik Sorumlusu Ercan Kahyaoğlu, “Maçtan önce kimse maça dokunmasın demiştik. 11 futbolcu bizim 11 rakibin, bunlar oynasınlar, dışarıdan müdahale edilmesin diye bir istekte bulunmuştuk. Ama maalesef oyunun ilerleyen bölümünde oyuna yine birisinin eli değdi. Olmaması gereken şeyler bunlar” dedi.

Kahyaoğlu, “Galatasaray ile veya başka bir takımla işimiz yok. Biz oyun oynamaya çalışıyoruz. Ligdeki durumumuz belliydi zaten. O pozisyonda geldik buraya. Kupayı gerçekten çok istiyorduk. Ona göre oynadık. Kötü oynamadık. Kimse oynadığımız oyuna kötü diyemez. İkinci karar, penaltı ile sonuçlanan karar çok ağır oldu. Maçın seyrini değiştirdi, oyunda kalmamızı zorlaştırdı. Bu sonuç gerçekleşti, üzgünüz” diye konuştu. İLGİLİ HABER Akhisarspor`dan Suat Arslanboğa`ya çok sert tepki... `Allah belasını versin!` Akhisarspor`dan Suat Arslanboğa`ya çok sert tepki... `Allah belasını versin!`