SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli futbolculardan anlamlı hareket! 10 bin forma…

'Fener Ol' kampanyası dayanışması için düzenlenen ''Fenerbahçe Winwin'' kampanyasına katılan futbolcular 10 bin forma satın alarak 3 milyon liralık bağışta bulundu.

Güncellenme: 00:59, 13/05/2019
Fenerbahçeli futbolculardan anlamlı hareket! 10 bin forma…

Acun Ilıcalı, ”Fenerbahçe Winwin” kampanyası kapsamında Fenerbahçe Fener Ol kampanyası dayanışması için TV8 ve FBTV ortak yayınında Cem Yılmaz ile bir araya geldi.

Programa Fenerbahçeli futbolcular da katıldı. Fenerbahçeli futbolcular adına konuşan takım kaptanı Volkan Demirel, futbol takımı olarak 10 bin forma aldıklarını açıkladı.

İşte Volkan Demirel’in açıklamaları…

“Fenerbahçe anlatılmaz yaşanır. Bu akşam da Fenerbahçe’nin ne kadar büyük olduğunu yaşıyoruz. Fenerbahçeli olmaktan gurur duyuyorum. İnşallah bir ömür boyu da bu gururum devam edecek. Takım kaptanı olarak konuşuyorum. Futbol takımı olarak 10 bin adet forma alıyoruz. Takım olarak aldığımız 10 bin formayı Çocuk Esirgeme Kurumuna bağışlıyoruz.”

İLGİLİ HABER İşte Fenerbahçe`ye 500 bin TL bağışlayan Galatasaraylı! 100 adet de forma satın aldı İşte Fenerbahçe`ye 500 bin TL bağışlayan Galatasaraylı! 100 adet de forma satın aldı

Yayınlanma Tarihi:00:42,