SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fener Ol nedir? Acun’dan, Fenerbahçe’ye Cem Yılmaz ve Beyaz’lı “Win Win” desteği

Fenerbahçe tarafından kulübe destek olmak için başlatılan Fener Ol kampanyasına Acun Ilıcalı’dan destek geldi. Acun Ilıcalı'nın önderliğinde Cem Yılmaz ve Beyazıt Öztürk'ün destekleriyle TV8 ve FBTV ortak yayını ile özel programlar yapılacak. Peki, Fener Ol nedir?

Güncellenme: 21:10, 12/05/2019
Fener Ol nedir? Acun’dan, Fenerbahçe’ye Cem Yılmaz ve Beyaz’lı “Win Win” desteği

Fenerbahçe tarafından borçlarının önüne geçebilmek için taraftar desteği ile başlatılan Fener Ol kampanyası, Acun Ilıacalı, Cem Yılmaz ve Beyazıt Öztürk’ ün yapacağı ile yeniden gündeme geldi. Taraftarların yoğun ilgi göstermesi beklenilen programda destek olan taraftalara ev, otomobil, Obradoviç ile yemek yemek gibi fırsıtlar sunulacak. Peki, Fener Ol nedir? Projeye nasıl destek olunur? İşte ‘Fener Ol' kampanyasının detayları…

FENER OL NEDİR?

Fenerbahçe, bir süredir tanıtımlarını yaptığı “Fener Ol” kampanyasını faaliyete geçirdi. Fenerbahçe taraftarının da maddi desteği ile kulübün borçlarının bir bölümünün kapatılmasını hedefleyen projeye birçok yoldan katkı sağlanabiliyor.

TV8 İLE FB TV ORTAK YAYINI İLE “WİN WİN”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Dergisi'nin mayıs sayısında yer alan yazısında Acun Ilıcalı'nın Beyazıt Öztürk ve Cem Yılmaz'la 12 Mayıs ve 13 Mayıs tarihlerinde saat 22.30'da TV8 ve FB TV'de ortak yayın yapacağı ve Fenerbahçe'ye destek kampanyasında yeni bir faz açılacağını açıkladı. Bunun üzerine kişisel Twitter hesabından paylaşımda bulunan Acun Ilıcalı, programların detayları hakkında açıklamalarda bulundu ve Fenerbahçe taraftarına sürpriz bir açıklama yaptı.

“Taraftarımız ve kulübümüzün, dayanışmanın tarihini yazacağı 2 gece için geri sayım başladı… Pazar gecesi Cem Yılmaz, Pazartesi gecesi Beyazıt Öztürk ile TV8 ekranlarındayız. Teklifimi hiç düşünmeden kabul eden iki değerli dostumla elimizden gelenin en iyisini yaparak Fenerbahçe'ye gönül verenlerin destekleri için aracı olacağız” ifadelerini kullanan Acun Ilıcalı “Win Win (Kazan Kazan)” adını verdiği kampanya gecesine katılacak olan taraftarların birbirinden değerli ödüller kazanacağını açıkladı.

Ilıcalı'nın paylaştığı videoya göre, kampanyaya katılacak olanlar, “Takımla deplasman yolculuğu, kombine bilet, imzalı Alex forması, Obradovic'le yemek yemek, Ülker Stadyumu'nda maç yapmak” gibi 5000 değerli ödül kazanma fırsatı yakalayacak. Taraftarlar ayrıca 5 ev ve 20 araba kazanma şansı yakalayacak.