SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Valencia-Arsenal maçında kadın muhabirin talihsiz anı!

Valencia-Arsenal maçı öncesinde saha kenarından izleyicilere son bilgileri aktaran İspanyol muhabir, kötü bir an yaşadı!

Güncellenme: 15:44, 10/05/2019
Valencia-Arsenal maçında kadın muhabirin talihsiz anı!

UEFA Avrupa Ligi’nde oynanan Valencia-Arsenal karşılaşması öncesinde saha kenarında görevini yapan kadın muhabir talihsiz bir an yaşadı.

Maçın yayınlanacağı bir İspanyol kanalı için bilgiler aktaran kadın muhabire gelen topu tutmak isteyen Valencia futbolcusu engel olamayınca canlı yayında kötü kaza gerçekleşti. TV kanalı görüntüyü hemen değiştirirken Valencia oyuncusu muhabiri kontrol etti ve sağlık görevlilerini çağırdı.

İLGİLİ HABER Henrikh Mkhitaryan, Azerbaycan`daki UEFA Avrupa Ligi finaline gidemeyebilir! Henrikh Mkhitaryan, Azerbaycan`daki UEFA Avrupa Ligi finaline gidemeyebilir!

Karşılaşmanın oynandığı Mestalla’da yine saha kenarında görev yapan İngiliz BT Sport kanalının sunucusu Jake Humphrey de olayın 5 metre kadar yanında gerçekleştiğini belirtti.

Twitter’dan bir takipçisi de Humphrey’ye, “Bu komik bir şey değil. Saha kenarında görev yapan muhabirler için bazı güvenlik önlemleri alınmalı” şeklinde yorum yaptı.

Yayınlanma Tarihi:13:41,