SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lionel Messi bile protesto edildi! Havalimanında tepki…

Barcelona'da görev aldığı ilk maçtan sonra hiçbir şey Katalan kulübü için aynı olmadı! Sayısız başarı ve kupa kazandıran Messi, Liverpool'a 4-0 yenildikleri maçta İngiltere'den ayrıldığı sırada kendi taraftarından tepki gördü.

Lionel Messi bile protesto ediliyorsa… Neredeyse kırılmadık rekor bırakmayan, Avrupa’da ve İspanya’da şampiyonluklar yaşayan Messi, Liverpool hezimeti sonrasında Barcelona taraftarları tarafından protesto edildi.

Doping testi için Anfield’dan geç ayrılan ve bu nedenle kafileyle birlikte havalimanına gidemeyen Messi, Barcelona Kulübü’nün yöneticisi Pepe Costa ile birlikte havalimanına geldi. Kontrolden geçen Arjantinli yıldıza, taraftarlar yenilginin üzüntüsüyle tepki gösterdi.

08 Mayıs 2019 Barcelona zaferi sonrası Liverpool soyunma odası Liverpool futbolcuları, Barcelona`yı 4-0 yenip Şampiyonlar Ligi finalini soyunma odasında büyük sevinçle kutladı. İlgili Haberi Oku

MESSI’NİN CEVABI: “SİZİN PROBLEMİNİZ NE?”

El Mundo Deportivo’da yer alan habere göre; Messi de hayalkırıklığı sonrası tepki gösteren taraftarlara dönerek “Probleminiz ne? Yanlış olan ne?” diyerek karşılık gösterdi.. Stattan ayrılırken morali çok bozuk olduğu görülen Messi’nin yüzü havalimanında da düşüktü!

Costa’nın araya girerek gerginliği sonlandırdığı ve Messi’yi bölgeden uzaklaştırdığı bilgisi de verildi.

Öte yandan bazı taraftarların ise Messi’yi savunduğu ve tepki gösteren grup ile sözlü tartışma yaşadığı belirtildi.

 

09 Mayıs 2019 Kerem Demirbay, Bayer Leverkusen`de! Rekor transfer... Türk asıllı Alman futbolcu Kerem Demirbay, Hoffenheim`dan Bayer Leverkusen`e transfer oldu. Leverkusen oyuncunun serbest kalma maddesi olan 28 milyon Euro`yu ödedi. İlgili Haberi Oku