SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’ye Final Four öncesi şok haber! İki yıldız kesin yok… İki yıldızın durumu belirsiz

Euroleague Final Four maçında Anadolu Efes ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'de iki yıldızın oynayamayacağı kesinleşti. Fenerbahçe'de yapılan açıklamada bir başka iki yıldızın durumunun ise belirsiz olduğu belirtildi.

Güncellenme: 11:03, 08/05/2019
Fenerbahçe’ye Final Four öncesi şok haber! İki yıldız kesin yok… İki yıldızın durumu belirsiz

Fenerbahçe, Euroleague Final Four maçı öncesi şok haberle sarsıldı. Finale yükselmek için Anadolu Efes ile mücadele edecek olan Fenerbahçe’de sakatlıkları bulunan Joffrey Lauvergne ve Gigi Datome’nin forma giyemeyeceği kesinleşti. Uzun süredir takımdan ayrı kalan Jan Vesely ve Nikola Kalinic’in ise oynamasının şüpheli olduğu belirtildi.

Fenerbahçe Kulübü’nün resmi internet sitesinde sakat oyuncular ile ilgili yaptığı bilgilendirme açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Fenerbahçe Beko'da sakatlıkları devam eden oyuncularımız Joffrey Lauvergne ve Gigi Datome, ekibimizin 17-19 Mayıs tarihlerinde İspanya'nın Vitoria-Gasteiz kentinde oynayacağı Final Four karşılaşmalarında forma giyemeyecektir.

Takımımızda, sakatlık sorunları nedeniyle formalarından bir süredir uzak kalan Jan Vesely ve Nikola Kalinic'in ise tedavi süreçleri devam etmektedir. İki sporcumuzun son durumuna, sağlık durumlarının gelişimi gözlemlenerek Final Four öncesinde karar verilecektir.”

İLGİLİ HABER Fenerium`dan taraftara `Her şey çok güzel olacak` cevabı Fenerium`dan taraftara `Her şey çok güzel olacak` cevabı