SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yekta Kurtuluş’tan Ekrem İmamoğlu’na destek!

İstanbul seçimlerinin yenilenme kararının ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sosyal medyadan verilen destek mesajlarına Yekta Kurtuluş da katıldı.

Güncellenme: 13:38, 07/05/2019
Yekta Kurtuluş’tan Ekrem İmamoğlu’na destek!

YSK'nın İstanbul seçimlerinin iptal edilmesine yönelik kararıyla ilgili ünlü isimler sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla Ekrem İmamoğlu'na desteklerini sürdürdü.

Twitter'a geceden bu yana damga vuran “Her şey çok güzel olacak” etiketini kullanan ünlü isimlere yıldız sporcular da katıldı. Ekrem İmamoğlu’na destek veren isimlerden biri de Yekta Kurtuluş oldu.

Galatasaray ve Milli Takım’da da forma giyen ve şuan Antalyaspor’da oynayan Yekta Kurtuluş twitter hesabından Cem Yılmaz’ın rol aldığı ‘Her Şey Güzel Olacak’ filminden bir kare paylaştı.

Seçimlerin iptal edildiğinin açıklanmasından bu yana twitter’da Türkiye gündemi olan #herşeyçokgüzelolacak etiketini kullanan Yekta’nın o paylaşımı binlerce beğeni aldı.

İLGİLİ HABER Mehmet Okur, Olcan Adın ve Gökhan Zan`dan Ekrem İmamoğlu paylaşımı! Mehmet Okur, Olcan Adın ve Gökhan Zan`dan Ekrem İmamoğlu paylaşımı!

İLGİLİ HABER Beşiktaşlı basketbolcu Şafak Edge`den İmamoğlu`na destek Beşiktaşlı basketbolcu Şafak Edge`den İmamoğlu`na destek