SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika! Aytemiz Alanyaspor, Atiker Konyaspor maçının ertelenmesi talebini geri çekti!

Aytemiz Alanyaspor'da oyuncuların ortak kararı üzerine Spor Toto Süper Lig'de 31. haftada 6 Mayıs'ta oynanacak Atiker Konyaspor maçının ertelenmesi talebi geri çekildi.

Güncellenme: 18:44, 01/05/2019
Son dakika! Aytemiz Alanyaspor, Atiker Konyaspor maçının ertelenmesi talebini geri çekti!

Aytemiz Alanyaspor, Josef Sural’ın Türkiye’yi ve futbol dünyasını sarsan ölümü ve 6 futbolcunun yaralanması üzerine TFF’den 6 Mayıs günü Alanya’da oynanacak Atiker Konyaspor maçının ertelenmesini talep etmiş; Atiker Konyaspor da Alanyaspor’un bu talebine destek olmuştu.

Konuyla ilgili bir gelişme yaşandı ve Aytemiz Alanyaspor kulübün resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yayınladı. Akdeniz ekibi, oyuncuların talebi üzerine maçın ertelenmesi talebini geri çektiğini açıkladı. İşte o açıklama: İLGİLİ HABER SON DAKİKA | Aytemiz Alanyaspor`dan Atiker Konyaspor maçına erteleme talebi SON DAKİKA | Aytemiz Alanyaspor`dan Atiker Konyaspor maçına erteleme talebi

“Başkanımız, teknik ekibimiz ve futbolcularımız bir toplantı yapmıştır. Futbolcularımız toplantıda 6 Mayıs Pazartesi günü oynanacak Atiker Konyaspor maçının ertelenmemesi gerektiğini dile getirmiştir. Bunun üzerine yönetim kurulumuz Türkiye Futbol Federasyonu'na bugün yaptığı erteleme talebini geri çekerek, karşılaşmanın belirtilen tarihte oynanmasını istemiştir.

Aytemiz Alanyaspor Kulübü” İLGİLİ HABER Son dakika! Iker Casillas kalp krizi geçirdi! Son dakika! Iker Casillas kalp krizi geçirdi!

Yayınlanma Tarihi:18:37,