SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Cengiz’den flaş sözler: ‘Keşke her hafta Fenerbahçe ve Beşiktaş’la oynasak…’

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, çarpıcı açıklamalarda bulundu. TRT Spor'da yer alan habere göre "Kalan dört haftada hakemler kurayla belirlenmeli" diyen Cengiz, "Keşke her hafta Fenerbahçe ve Beşiktaş ile oynasak ekonomik sorunumuz kalmaz" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 17:48, 01/05/2019
Mustafa Cengiz’den flaş sözler: ‘Keşke her hafta Fenerbahçe ve Beşiktaş’la oynasak…’

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk yarışı kızışırken hafta sonu Türk Telekom Arena’da oynanacak Galatasaray Beşiktaş maçı öncesinde Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz flaş açıklamalarda bulundu. TRT Spor’da yayınlanan ifadelere göre Cengiz, ibra süreciyle ilgili olarak “Şampiyonluğa gitmesek seçim kararı alırdım. Şampiyonluğa giderken böyle bir karar alsam beni hainlikle suçlarlardı” diye konuştu.

Cengiz, hakem hataları ile ilgili serzenişlerine bir yenisi eklerken “Kalan dört haftada hakemler kurayla belirlenmeli” diye konuştu. Başkan ekonomik sorunlar üzerine yaptığı yorumda ise “Keşke her hafta Fenerbahçe ve Beşiktaş ile oynasak ekonomik sorunumuz kalmaz” dedi. İLGİLİ HABER Fatih Terim Florya`da sabahladı! Fatih Terim Florya`da sabahladı!

Yayınlanma Tarihi:17:21,