SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mustafa Cengiz’den flaş sözler: ‘Keşke her hafta Fenerbahçe ve Beşiktaş’la oynasak…’

Mustafa Cengiz’den flaş sözler: ‘Keşke her hafta Fenerbahçe ve Beşiktaş’la oynasak…’

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, çarpıcı açıklamalarda bulundu. TRT Spor'da yer alan habere göre "Kalan dört haftada hakemler kurayla belirlenmeli" diyen Cengiz, "Keşke her hafta Fenerbahçe ve Beşiktaş ile oynasak ekonomik sorunumuz kalmaz" ifadelerini kullandı.

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk yarışı kızışırken hafta sonu Türk Telekom Arena’da oynanacak Galatasaray Beşiktaş maçı öncesinde Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz flaş açıklamalarda bulundu. TRT Spor’da yayınlanan ifadelere göre Cengiz, ibra süreciyle ilgili olarak “Şampiyonluğa gitmesek seçim kararı alırdım. Şampiyonluğa giderken böyle bir karar alsam beni hainlikle suçlarlardı” diye konuştu.

Cengiz, hakem hataları ile ilgili serzenişlerine bir yenisi eklerken “Kalan dört haftada hakemler kurayla belirlenmeli” diye konuştu. Başkan ekonomik sorunlar üzerine yaptığı yorumda ise “Keşke her hafta Fenerbahçe ve Beşiktaş ile oynasak ekonomik sorunumuz kalmaz” dedi. 01 Mayıs 2019 Fatih Terim Florya`da sabahladı! İstanbul'a mutsuz dönen kurt hoca, soluğu tesislerde aldı, günün ilk ışıklarına kadar takımının hatalarını inceleyip derbi mesaisine başladı İlgili Haberi Oku