SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ersun Yanal’ın Trabzonspor maçının ardından futbolculara yaptığı konuşma!

Fenerbahçe- Trabzonspor maçının tamamının perde arkasını Sözcü ulaştı... Ersun Yanal’ın maç sonu soyunma odasında gol sonrası duygu patlaması yaşayarak büyük bir sevinç yaşadıklarını ancak 1 puana sevinen bir takım asla olmayacaklarını oyuncularına aktardı.

Güncellenme: 16:22, 30/04/2019
Ersun Yanal’ın Trabzonspor maçının ardından futbolculara yaptığı konuşma!

Sercan Hamzaoğlu / Trabzonspor karşısında berberliği 90+6. dakikada kurtaran Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal maçın ardından soyunma odasının içine girdi ve oyuncularını bekledi. Kapıdan giren her oyuncusunu mücadeleleri için elini sıkarak moral veren Yanal, herkesin kendi oturma yerinde beklemesini istedi.

Oyunculara, “Lütfen duşa benim konuşmam bittikten sonra girin” diyen Yanal, ”Golden sonra bir sevinç duygu patlaması yaşadık. Öncelikle bugün hepinize çok teşekkür ediyorum. Mücadele ve kaybetmemek için hepiniz çalıştınız. Maçın tamamına yakın bizim üstünlüğümüzde oynanan bir maçtı. Alanyaspor mağlubiyeti, oynanan o kötü futbola rağmen bugün bizi desteklemeye gelen 40-45 bin taraftar vardı. Bu maçı ayırarak size şunu çok net söyleyeyim, biz 1 puandan daha fazlasını hak ediyoruz ve bunun için mücadele etmeliyiz. Bugün son dakikada gelen gole sevindik ama asla 1 puana sevinen bir takım olmayacağız. Şimdi 1 gün izin planlıyordum ama bunu 2 güne çıkarıyorum. Ailenizle çocuklarınızla vakit geçirin” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Alman hücumcu Max Kruse`nin peşine düştü Fenerbahçe Alman hücumcu Max Kruse`nin peşine düştü

Yayınlanma Tarihi:09:46,