SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Medipol Başakşehir’i yenen Göztepe’yi kutladı!

Süper Lig'de 30. haftanın ilk maçında Göztepe deplasmanda Medipol Başakşehir'i 2-0'lık skorla mağlup ederken İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de resmi Twitter hesabından Göz Göz'ü tebrik etti. Soyer, "Çok şükür çok sevindirdi Göztepe. Bütün kalbimle kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 00:42, 27/04/2019
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Medipol Başakşehir’i yenen Göztepe’yi kutladı!

Spor Toto Süper Lig’in 30. haftasının açılış maçında Göztepe deplasmanda Medipol Başakşehir’i 2-0’lık skorla mağlup ederek kümede kalma iddiasını sürdürdü ve önemli bir üç puana imza atmış oldu. Göztepe’yi galibiyeti için kutlayanlardan biri de İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’di.

Soyer, resmi Twitter hesabından İzmir’in Spor Toto Süper Lig’deki tek mevcut temsilcisi olan Göz Göz’ü tebrik etti. “Çok şükür çok sevindirdi Göztepe. Bütün kalbimle kutluyorum” ifadelerini kullanan Soyer’in paylaşımı kısa süre içinde binlerce kez beğenildi ve sosyal medyada gündeme oturdu.

İLGİLİ HABER Süper Lig`de kalan maçlar ve puan durumu! Şampiyonluk yarışında da kümede kalma yarışında da hesaplar karıştı! Süper Lig`de kalan maçlar ve puan durumu! Şampiyonluk yarışında da kümede kalma yarışında da hesaplar karıştı!

Yayınlanma Tarihi:00:39,