SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdurrahim Albayrak: Kupayı kazanırsak onlara götüreceğim

Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında Evkur Yeni Malatyaspor'u 5-2 yenerek adını finale yazdıran Galatasaray’da ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak, maç sonu açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 09:01, 26/04/2019
Abdurrahim Albayrak: Kupayı kazanırsak onlara götüreceğim

Evkur Yeni Malatyaspor'un mütevazi kadrosuyla yarı finale çıktığını belirten Albayrak, “Ama biz de bugün iyi oynadık, iyi mücadele ettik ve 5-2’lik gibi net bir skorla finale çıktık. Malatyaspor’a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.” dedi.

Ziraat Türkiye Kupası’nı önemsediklerini belirten Albayrak, “İnşallah kupayı kazandığımız takdirde Ziraat Bankası çalışanlarına söz vermiştim, ertesi gün onlara götüreceğim. Onun için buradan hem Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bey’e, hem de Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcımız Musa Bey’e ve bütün çalışanlara da buradan selam ve sevgilerimi sunuyorum, saygılar sunuyorum.” diye konuştu. İLGİLİ HABER Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, basın toplantısını böyle noktaladı: `Kupalara layıksın şanlı Galatasaray!` Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, basın toplantısını böyle noktaladı: `Kupalara layıksın şanlı Galatasaray!`