SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den duygulandıran 23 Nisan paylaşımı!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye'de coşkuyla kutlandı. Fenerbahçe'nin sosyal medya hesabından yayınlanan paylaşım büyük beğeni topladı.

Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu özel günü Fenerbahçe de sosyal medyadan paylaştığı özel görüntülerle kutladı.

Görüntüde stada gelen minik öğrenciler arasından bir çocuk arkadaşlarının görüntüden kaybolmasının ardından duvarda yer alan Atatürk’ün posterine sarılarak sevgisini gösteriyor.

Fenerbahçe, güvenlik kamerasına yansıyan o görüntüleri sosyal medyadan paylaşarak “Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir. Mustafa Kemal Atatürk” yazdı. Görüntüler kısa sürede binlerce kez izlendi ve büyük beğeni aldı.

24 Nisan 2019 Çok konuşulan Ali Koç Ersun Yanal toplantısının detayları ortaya çıktı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile teknik direktör Ersun Yanal arasındaki toplantının detaylarına SÖZCÜ ulaştı. Çok konuşulan görüşmenin gerçekleşmesini Ersun Yanal`ın talep ettiği öğrenildi. İşte toplantının detayları... İlgili Haberi Oku