SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Florya’da neşeli 23 Nisan kutlaması!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Florya Metin Oktay Tesisleri’nde çocuklara özel sürpriz bir etkinlik düzenlendi.

Galatasaray Futbol Akademisi'nin U8 ve U9 takımı oyuncuları hünerlerini bu kez fırça darbeleriyle sergiledi.
Florya’daki 23 Nisan etkinliğinde rengarenk boyalarını ellerine alan çocuklar, Florya Metin Oktay Tesisleri’nin duvarını hayallerince boyadılar.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda hünerlerini ve hayal güçlerini ortaya koyan çocuklar adeta birer ressam gibi fırça darbeleriyle birbirinden güzel görüntüler ortaya çıkardı.
Adını yazan da oldu, Ata’sına vefasını gösteren de, Galatasaray sevgisini duvara yansıtan da…
Galatasaray Futbol Akademisi'nin U8 ve U9 takımı oyuncularına bir sürpriz de A takımı oyuncuları ve teknik direktör Fatih Terim’den geldi.
Kimi zaman uzaktan izledikleri, bir gün onlar gibi olmak için çalıştıkları oyuncularla bir araya gelen çocukların mutlulukları ikiye katlandı.
Genç aslanlar, hayallerindeki isimlerle birlikte duvara resimler çizip, yazılar yazdıktan sonra Fatih Terim, teknik heyet ve oyuncular ile birlikte Jupp Derwall antrenman sahasında günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.