SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın’dan ilginç sözler: ‘Mecburen takip ediyoruz. Ayıp olmasın!..’

Aytemiz Alanyaspor Fenerbahçe maçı sonrası konuşan Sergen Yalçın, müsabakanın ardından açıklamalarda bulundu. İstatistik ile futbolun iç içe geçmesi konusunda çarpıcı sözler söyleyen Yalçın, "Bu mikrofonlara istatistik konuşanlar çok dikkat çekiyor. Ben istatistiklere çok meraklı değilim ama mecburen takip ediyoruz işte. Ayıp olmasın" dedi.

Güncellenme: 00:49, 22/04/2019
Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın’dan ilginç sözler: ‘Mecburen takip ediyoruz. Ayıp olmasın!..’

Aytemiz Alanyaspor’un konuğu Fenerbahçe’yi 1-0 mağlup ettiği maçın ardından açıklamalarda bulunan Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, “Hafta içerisinde analizlerin yanı sıra, oyunun provası için 2-3 tane çok iyi çalışma yaptık. Rakibi oyuna başlatmayacağız dedik. Baskıdan çıkma ihtimalleri düşük. Bu çok faydalı oldu. Uzun topa mecbur bıraktık. İleride topu tutacak oyuncuları yok” diye konuştu.

‘Ayıp olmasın!..’

“Bu mikrofonlara istatistik konuşanlar çok dikkat çekiyor. Ben istatistiklere çok meraklı değilim ama mecburen takip ediyoruz işte. Ayıp olmasın” diyen başarılı çalıştırıcı, “Atılan bütün uzun topları biz aldık. Oyuncularım doğru, agresif ve temaslı oynadı. İç sahada çok iyi bir grafiğimiz var. Güzel ve doğru bir oyun oldu. Daha da rahat bir kazanabilirdik. İnanılmaz fırsatları harcadık. Harun da şanslıydı bu akşam” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu: `Sergen Hoca`yla önümüzdeki sezonu konuşmadık...` Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu: `Sergen Hoca`yla önümüzdeki sezonu konuşmadık...`

Yalçın son olarak “İstemek ve mücadele etmek her şeyi başında! Bugün için çok mutluyum. Oyuncularım müthiş bir maç oynadı. Biz kenarda oyunun her anında içerideydik. Bazen kenarda maçı izlerken sıkılıyoruz ama bu akşam çok keyifliydi. 1-2 gün bunun mutluluğunu yaşayacağız” dedi ve lig yarışı ile ilgili şunları söyledi:

“Ligi en iyi yerde bitirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Gereken mücadeleyi göstereceğiz. Beşinci mi oluruz onuncu mu oluruz onu bilemeyiz. Kalan beş haftada iyi bir performans sergilersek neden olmasın. Hep beraber göreceğiz. İddialı konuşmayı sevmiyorum. Çünkü, alabileceğimizin maksimumunu almaya çalışıyoruz. Kolay değil. Şu anda iyi bir grafik üzerinde gidiyoruz. Göreve başladığımız günden itibaren çok fazla düşüşü yaşamadık. Çok fazla çıkış da yaşamadık. Çok arzu edilen bir şekilde devam ediyoruz. İnşallah sonunu hayırlı bir şekilde görürüz.”

İLGİLİ HABER Aytemiz Alanyaspor Fenerbahçe maçı sonrası Ersun Yanal`dan açıklamalar: `Beni çok şaşırttı!..` Aytemiz Alanyaspor Fenerbahçe maçı sonrası Ersun Yanal`dan açıklamalar: `Beni çok şaşırttı!..`

Yayınlanma Tarihi:22:59,