SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ersun Yanal eleştirilen isimden vazgeçmiyor

Ersun Yanal, Alanyaspor maçının 11'ini belirledi. Ersun Yanal, savunmada 4-6-0, hücumda 4-2-4 sistemiyle oynayacak ve çok eleştirilen Tolgay Arslan yine 11’de olacak.

Güncellenme: 11:12, 20/04/2019
Ersun Yanal eleştirilen isimden vazgeçmiyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Alanyaspor maçının 11'ini büyük ölçüde şekillendirdi. Savunmada 4-6-0, hücumda 4-2-4 sistemini tercih edecek olan Yanal, cezalı Hasan Ali'nin yerine İsmail'i, Soldado'nun yokluğunda Ayew'i ileri uçta görevlendirecek. Derbide yedek soyunan Isla da 11'e dönecek. Böylece sağ bölge Şilili yıldız ve Dirar üzerinden planlanacak. Stoperde Serdar Aziz ve Skrtel görev alacak. Valbuena'yı kesmeyecek olan Yanal, Tolgay'dan da vazgeçmeyecek ve Mehmet Topal ile birlikte oynatacak. Zajc-Eljif Elmas arasında derbide gol atan Eljif'in bir adım önde olduğu öğrenildi.

İLGİLİ HABER `Fener Ol` kampanyasına ilk 2 haftada katılım sayısı açıklandı! `Fener Ol` kampanyasına ilk 2 haftada katılım sayısı açıklandı!

AKILLAR SAKATLARDA

Son haftalarda yaşanan adale sakatlıkları can sıkmaya devam ediyor. Ligde ikinci yarının başlamasıyla Dirar, Mehmet Topal, Hasan Ali Kaldırım, Valbuena ve Mehmet Ekici adale ve kasık sakatlıkları yaşadı. Son olarak bu isimlere derbide sakatlanan Moses da eklendi. Nijeryalı yıldız, 2 hafta sahalardan uzak kalacak.

İLGİLİ HABER İstanbul ve Ankara`da bir devrin sonu! Belediye destekli takımlar... İstanbul ve Ankara`da bir devrin sonu! Belediye destekli takımlar...