SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ersun Yanal eleştirilen isimden vazgeçmiyor

Ersun Yanal eleştirilen isimden vazgeçmiyor

Ersun Yanal, Alanyaspor maçının 11'ini belirledi. Ersun Yanal, savunmada 4-6-0, hücumda 4-2-4 sistemiyle oynayacak ve çok eleştirilen Tolgay Arslan yine 11’de olacak.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Alanyaspor maçının 11'ini büyük ölçüde şekillendirdi. Savunmada 4-6-0, hücumda 4-2-4 sistemini tercih edecek olan Yanal, cezalı Hasan Ali'nin yerine İsmail'i, Soldado'nun yokluğunda Ayew'i ileri uçta görevlendirecek. Derbide yedek soyunan Isla da 11'e dönecek. Böylece sağ bölge Şilili yıldız ve Dirar üzerinden planlanacak. Stoperde Serdar Aziz ve Skrtel görev alacak. Valbuena'yı kesmeyecek olan Yanal, Tolgay'dan da vazgeçmeyecek ve Mehmet Topal ile birlikte oynatacak. Zajc-Eljif Elmas arasında derbide gol atan Eljif'in bir adım önde olduğu öğrenildi.

19 Nisan 2019 `Fener Ol` kampanyasına ilk 2 haftada katılım sayısı açıklandı! Fenerbahçe Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, İzmir`de katıldığı bir panelde Fener Ol projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Karaçam, Kampanyanın ilk 2 haftası içinde 414 binin üstüne katılım gerçekleşti dedi İlgili Haberi Oku

AKILLAR SAKATLARDA

Son haftalarda yaşanan adale sakatlıkları can sıkmaya devam ediyor. Ligde ikinci yarının başlamasıyla Dirar, Mehmet Topal, Hasan Ali Kaldırım, Valbuena ve Mehmet Ekici adale ve kasık sakatlıkları yaşadı. Son olarak bu isimlere derbide sakatlanan Moses da eklendi. Nijeryalı yıldız, 2 hafta sahalardan uzak kalacak.

20 Nisan 2019 İstanbul ve Ankara`da bir devrin sonu! Belediye destekli takımlar... İstanbul ve Ankara`da belediye destekli kulüp olmayacak. Yerel seçimlerin ardından Ankara'da Mansur Yavaş, İstanbul'da da Ekrem İmamoğludüğmeye bastı. Osmanlıspor'a aktarılan kaynaklar kesildi, Başakşehir'inkiler sırada... İlgili Haberi Oku