SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Volkan Demirel Fenerbahçe Galatasaray derbisi öncesi Hasan Şaş ile yaşananları anlattı

Fenerbahçe ile Galatasaray derbisi öncesi Volkan Demirel ile Hasan Şaş arasında yaşanan gerilim hakkında açıklama geldi. Volkan Demirel, Hasan Şaş'a küfür ettiği şeklinde çıkan haberleri yalanlarken, yaşananları anlattı.

Güncellenme: 16:23, 19/04/2019
Volkan Demirel Fenerbahçe Galatasaray derbisi öncesi Hasan Şaş ile yaşananları anlattı

Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisi öncesinde Hasan Şaş ile Volkan Demirel arasında yaşanan gerilim gündeme oturmuştu. Spor basınında yer alan bir haberde Volkan Demirel’in Hasan Şaş’a küfür ettiği iddia edilmişti. Volkan Demirel, konu ile ilgili Fenerbahçe televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Volkan Demirel, Hasan Şaş’a küfür ettiği şeklindeki haberi yalanlarken, konunun hala gündeme gelmesi nedeniyle özür diledi.

İşte Volkan Demirel’in Fenerbahçe’nin resmi sitesinde yer alan açıklaması:

“Hasan ağabey ile bir diyaloğum oldu. Ağabey diyorum çünkü kendisi de bunu belirtmiş, yaş olarak benden büyük. Sadece ona koskoca adam olduğunu, üçlü çektirmenin ne gereği olduğunu anlatmaya çalıştım. Taraftarın çağırıyordur, el sallar gidersin, sen futbolcu değil, hocasın. Yerini bilmesi lazım. Bunu bir kelimeyle ona anlatmaya çalıştım, o bunu küfür olarak algılamış. Ben kesinlikle küfür etmedim. Küfür etsem de buradan söylerim ama küfür etmedim. Herkes doğruları bilsin. İnsanları böyle yönlendirmek, bu şekilde karalamak doğru bir şey değil. Daha üsluplu bir şekilde bazı şeyleri anlatmaya çalıştım. O bunu küfür olarak algılamış. Fazla da uzatmaya gerek yok, ben ne dediğimi biliyorum. İnsanlar da beni az çok tanıyorlar. Galatasaraylısı da, Fenerbahçelisi de, Beşiktaşlısı da bilir beni. Ben sadece doğrular bilinsin istedim.”

İLGİLİ HABER Son dakika | Fenerbahçe Galatasaray maçında gerginlik! Hasan Şaş ve Volkan Demirel... Son dakika | Fenerbahçe Galatasaray maçında gerginlik! Hasan Şaş ve Volkan Demirel...