SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mevlüt Erdinç’ten gol sözü!

Antalyaspor forması giyen milli golcü Mevlüt Erdinç ve Ferhat Kaplan, öğrencilerle bir araya geldi. Mevlüt, Akhisarspor'a gol atacağına dair söz verdi.

Güncellenme: 14:53, 19/04/2019
Mevlüt Erdinç’ten gol sözü!

Antalyaspor, okullarda öğrencilerle buluşmaları devam ediyor. Futbolcuların son ziyareti Akdeniz Anadolu Lisesi'ne gerçekleşti. Ferhat Kaplan ve Mevlüt Erdinç, okulun bahçesine geldiklerinde Antalyaspor marşları eşliğinde büyük sevgi gösterisi ve çiçeklerle karşılandı. Okulun konferans salonunda yoğun bir katılımın gerçekleştiği söyleşide futbolcular önce kariyerlerini anlattı, ardından hedeflerini paylaştı. Ferhat ve Mevlüt, öğrencilerin sorularını da yanıtladı.

Mevlüt’ten gol sözü

Futbolculardan Mevlüt Erdinç, öğrencilerin yoğun isteği üzerine Akhisarspor maçında gol atacağının sözünü verdi. Ferhat Kaplan ise 2 yıl önce Adana deplasmanı dönüşü meydana gelen kazada bir taraftarın kolunun koptuğunu ve o gün Antalyaspor'a ve taraftarın takımına olan sevdasına hayran olduğunu belirterek, “Antalyasporluluğa o gün aşık oldum” dedi. Öğrencilerle masa tenisi oynayıp birlikte tezahürat da yapan iki futbolcu, imza ve hatıra fotoğrafı taleplerini de geri çevirmedi. İLGİLİ HABER MKE Ankaragücü`nün genç kalecisi Altay Bayındır`dan samimi açıklamalar! Stoperlikten kaleciliğe... MKE Ankaragücü`nün genç kalecisi Altay Bayındır`dan samimi açıklamalar! Stoperlikten kaleciliğe...