SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

McGregor’ın gözaltına alınma görüntüleri ortaya çıktı! Ters kelepçe…

Geçtiğimiz günlerde emekliye ayrıldığını açıklayan İralandalı karma dövüş sanatları sporcusu Conor McGregor'un Miami'deki gözaltına alınma görüntüleri ortaya çıktı.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 14:35, 19/04/2019
McGregor’ın gözaltına alınma görüntüleri ortaya çıktı! Ters kelepçe…

Daha önce cinsel taciz suçlaması ve bir barda karıştığı kavga nedeniyle Miami’deki evinde gözaltına alınan McGregor’un o anları ilk kez gün yüzüne çıktı.

Ters kelepçe yapılarak polis aracına bindirilen ünlü dövüşcünün villasından alındığı o anlar polis kamerasında saniye saniye görülüyor. Emeklilik kararını sosyal paylaşım sitesi twitter hesabından duyuran 30 yaşındaki sporcu, “Karma dövüş sanatları olarak bilinen spordan emekliye ayrılıyorum. Tüm eski meslektaşlarıma bu sporda başarılar dilerim” ifadelerini kullanmıştı.

17 Ocak’ta gözaltına alınan McGregor, hakkındaki suçlamalar nedeniyle karakola götürülerek polise ifade vermişti.

POLİS DELİL TOPLAMAYA ÇALIŞIYOR

İddialara göre McGregor Dublin’de doğup büyüdüğü Crumlin ilçesine 25 kilometre mesafede bulunan Beacon Hotel’de bir kadına cinsel saldırıda bulundu. Aralık ayında gerçekleştiği belirtilen olayla ilgili yapılan incelemede, McGregor’ın söz konusu otelin çatı katında bir odada kaldığı tespit edildi. Polisin otelin kamera kayıtlarını inceleyerek olayla ilgili delil toplamaya çalıştığı, Conor McGregor’ın İrlanda’ya geldiği zaman genellikle bu otelde kaldığı kaydedildi.

SUÇ DOSYASI KABARIK

McGregor, Mart ayı ortalarında Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami kentinde kendisinin fotoğrafını çekmek isteyen 22 yaşında bir hayranının cep telefonunu kırıp sonra da çaldığı gerekçesiyle göz altına alınmış ve 12 bin 500 dolar kefaletle serbest bırakılmıştı.

2018 yılında çıkarıldığı mahkeme tarafından öfke yönetimi eğitimi alması istenilen McGregor, UFC sporcularının bulunduğu bir otobüse saldırdığı için 5 gün kamu hizmeti cezası almıştı.

Tüy siklet ve hafif siklet şampiyonluğu bulunan ve Karma Dövüş Sporları’nın en popüler ismi olan McGregor, emekli olmadan önce Dağıstanlı Khabib Nurmagomedov ile yaptığı son maçını kaybetmişti. İrlandalı sporcu maçtan sonra çıkan olaylara karıştığı gerekçesiyle dövüşlerden 6 ay uzaklaştırma cezası almıştı.

Yayınlanma Tarihi:14:33,