SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eintracht Frankfurt Benfica maçını izlemek isteyen şaşkın taraftar 532 km fazla gitti

Avrupa Ligi'nde Benfica'nın deplasmanda Eintracht Frankfurt ile oynayacağı karşılaşmayı izlemek isteyen Portekizli taraftarlar, yanlış Frankfurt'a gidince 532 km'yi geri dönmek zorunda kaldı.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 12:29, 19/04/2019

Eintracht Frankfurt ile Benfica arasında Almanya’da oynanan UEFA Avrupa Ligi çeyrek final rövanş maçı öncesi ilginç bir olay yaşandı. Takımına sevgisini göstermek isteyen Alvaro Oliveira isimli Benfica taraftarı, deplasman yolculuğunu videoya çekerek sosyal medya hesabından paylaştı. Ancak yanlış Frankfurt’a giden Alvaro Oliveira, 532 km uzağa gidince aynı yolu geri dönmek zorunda kaldı.

İLGİLİ HABER Eintracht Frankfurt Benfica`yı eledi! 39 yıl sonra gelen yarı final çılgına çevirdi... Eintracht Frankfurt Benfica`yı eledi! 39 yıl sonra gelen yarı final çılgına çevirdi...

Alvaro Oliveira ve birkaç arkadaşı, Lizbon’dan Franfurt’a sürecek olan 28 saatlik yolculuklarını videoya çekti. Her şeyin yolunda göründüğü yolculuk, bir gerçeğin anlaşılması ile saçma bir hal aldı. Alvaro Oliveira ve arkadaşları, maçın oynanacağı Frankfurt am Main yerine Frankfurt Oder’e gitmişlerdi. Yaklaşık 532 km fazla yok kat eden şaşkın Benfica taraftarları, aynı yolu geri dönmek zorunda kaldılar.

Altı saat uzaklıktaki Frankfurt am Main’e dönen Benfica taraftarları, bir şok da maçta yaşadı. Benfica’yı 4-2 kaybettiği maçın rövanşında 2-0 mağlup ederek tur atlayan Eintracht Frankfurt, uzun bir yolculuk yapan Alvaro Oliveira ve arkadaşlarını üzdü.

Yayınlanma Tarihi:11:24,