SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hakan Çalhanoğlu’nun kuzeni Almanya Genç Milli Takımı’nda

Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nun kuzeni Kerim Çalhanoğlu ve Mehmet Can Aydin, 17 Yaş Altı Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılacak Almanya'nın kadrosunda yer aldı.

Güncellenme: 14:40, 17/04/2019
Hakan Çalhanoğlu’nun kuzeni Almanya Genç Milli Takımı’nda

İrlanda’nın ev sahipliğinde 3-19 Mayıs’ta düzenlenecek UEFA 17 Yaş Altı Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılacak Almanya Genç Milli Takımı’nın kadrosunda, Hakan Çalhanoğlu’nun kuzeni Kerim Çalhanoğlu ve Mehmet Can Aydın da yer aldı. Almanya Futbol Federasyonu’ndan (DFB) yapılan açıklamaya göre 17 Yaş Altı Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Michael Feichtenbeiner, İrlanda’da mücadelede edecek 20 kişilik kadroyu duyurdu.

Feichtenbeiner kadroya, milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu’nun kuzeni olan ve Hoffenheim forması giyen Kerim Çalhanoğlu ile Schalke 04’te oynayan Mehmet Can Aydin’i de dahil etti. Kadroda ayrıca Hertha Berlin’in Macar teknik direktörü Pal Dardai’nin oğlu Marton Dardai de bulunuyor.

17 Yaş Altı Alman Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası D Grubu’nda 4 Mayıs’ta İtalya, 7 Mayıs’ta İspanya ve 10 Mayıs’ta Avusturya ile karşılaşacak.

İLGİLİ HABER Barcelona tribünleri bir anda coştu! Messi şaşkına döndü Barcelona tribünleri bir anda coştu! Messi şaşkına döndü

Yayınlanma Tarihi:14:36,