SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Giresunspor’da üç oyuncu kadro dışı!

Giresunspor’da üç oyuncu kadro dışı!

Spor Toto 1. Lig'de kümede kalma mücadelesi veren Giresunspor'da Emre Nefiz, Orhan Taşdelen ve Adama Ba, yönetim tarafından alınan kararla süresiz kadro dışı bırakıldı.

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’da üç oyuncu kadro dışı bırakıldı. Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, yönetim kurulunun aldığı karar gereğince profesyonel takım oyuncularından Emre Nefiz, Orhan Taşdelen ve Adama Ba’nın süresiz kadro dışı bırakıldığı belirtildi.

Kadro dışı bırakılan oyunculardan Adama Ba sezon başında, Emre Nefiz ve Orhan Taşdelen ise ara transfer döneminde takıma katılmıştı. Ligde kalma mücadelesi veren Çotanaklar, ligde 29 puanla, 16. sıradaki Afyonspor’un 4 puan önünde 15. sırada yer alıyor. 17 Nisan 2019 MHK Başkanı Sabri Çelik`ten `VAR` görüntülerine ilişkin açıklama: `Kimse sorumsuzca açıklama yapmamalı` Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sabri Çelik, gündeme ilişkin açıklamalarda bulunurken VAR kayıtlarının Galatasaray`a verilmesi iddiasıyla ilgili konuştu. Çelik, Bu konuda çeşitli senaryolar yazılıyor. Kimse sorumsuzca açıklama yapmamalı, herhangi bir iddiası olan da bunu belgeleri ile açıklamalıdır dedi. İlgili Haberi Oku