SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ekrem İmamoğlu mazbatayı aldı Anadolu Efes maçına gitti! Sevgi seli…

Ekrem İmamoğlu mazbatayı aldı Anadolu Efes maçına gitti! Sevgi seli…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, mazbatasını aldıktan sonra belediye binasında katıldığı devir teslim töreninin ardından soluğu Anadolu Efes-Barcelona Lassa maçında aldı. Sinan Erdem Spor Salonu'ndaki taraftarlar "Ekrem başkan" tezahüratları yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak mazbatasını teslim alan Ekrem İmamoğlu soluğu Anadolu Efes ve Barcelona Lassa maçında aldı.

İstanbul Saraçhane’deki belediye binasına giderek devir teslim törenine katılan İmamoğlu, ardından meydanda kısa süreli bir konuşma gerçekleştirdi.

Daha sonra Anadolu Efes-Barcelona Lassa maçını izlemek için Sinan Erdem Spor Salonu’na giden İmamoğlu, taraftarların tezahüratlarıyla karşılaştı.

İmamoğlu, maçı, Anadolu Grubu’nun sahibi Tuncay Özilhan ile birlikte locadan izledi.

İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ve oğlu Mehmet Selim İmamoğlu ile birlikte, NBA’de yıllarca oynayan ünlü basketbolcu Mehmet Okur’la da bir araya geldi.

Yine eski ünlü basketbolculardan Ömer Onan da İmamoğlu ile bir araya gelenler arasında yer aldı.

İmamoğlu’nun locada olduğunu gören çok sayıda kişi de İBB Başkanı’nın yanına gelerek fotoğraf çektirdi, çiçeği burnunda İBB Başkanı’nı tebrik etti.

İmamoğlu, tribünlerden kendisine ulaşmayı başaran taraftarların ”selfie” taleplerini de karşılıksız bırakmadı.

İmamoğlu, kucağına verilen bebeği de bir süre sevdi.

14 Nisan 2019 Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Galatasaray derbisini tribünde takip etti Kesinleşmemiş sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, eşi ve Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ile birlikte tribündeki yerini aldı. İlgili Haberi Oku